Jedálenský príbor TrailCutlery Alu Primus® (Farba: Sivá)
Krátky popis Exkluzívne produkt Jedálenský príbor TrailCutlery Alu Primus® (Farba: Sivá) od výrobca Primus® u nás nájdete lacno za 28 €.
Primus®
Jedálenský príbor TrailCutlery Alu skvele dopĺňa portfólio outdoorových a kempingových varičov a riadu spoločnosti Primus. Jedná sa o veľmi ľahkú sadu vybavenia, ktorá zahŕňa ľahký, odolný a súčasne dizajnovo podarený nôž, vidličku aj lyžicu. Majte príbor vždy po ruke Svoj jedálenský príbor teraz môžete mať vždy po ruke. Primus TrailCutlery Alu je sada vyrobená z kvalitného hliníka, ktorá je kompaktná a vďaka tomu ju môžete mať pre všetky prípady uloženú v aute, v batohu či medzi kempingovým vybavením. Hodí sa ako pre outdoorové výlety, tak aj do kancelárie alebo do školy. Udržateľné riešenie Nôž, vidlička aj lyžička, ktoré sú súčasťou tejto sady, sa ľahko čistia; a okrem toho sa jedná o udržateľné riešenie, vďaka ktorému sa môžete zbaviť jednorazových plastových príborov, navyše pochybného pôvodu, ktoré často dostanete do jedla so sebou. Benefity, o ktorých musíte vedieť: hliníková sada noža, vidličky a lyžice odľahčené viacúčelové riešenie pre outdoor, školu aj kanceláriu udržateľná alternatíva jednorazových príborov ľahko sa čistí je možné umývať v umývačke.
Ďalšie produkty od výrobcu Primus®
Ďalšie produkty v kategórii Jedálenský príbor