Klobúk Norway Boonie Recce Combat Systems® (Farba: NCAMO, Veľkosť: S)
Krátky popis Dizajnový produkt Klobúk Norway Boonie Recce Combat Systems® (Farba: NCAMO, Veľkosť: S) od výrobca Combat Systems® u nás nájdete zľavnený za 56 €.
Combat Systems®
Klobúk Norway Boonie Recce od Combat Systems nie je len perfektný taktický doplnok. Je to plne využitých 30 rokov skúseností firmy Combat Systems, spracovaných podľa spätnej väzby používateľov. Pri výrobe modelu Norway Bonnie Recce sa kládol dôraz na funkčné prvky klobúka, ktoré poslúžia v ostrej akcii a pritom konštrukciu výrobku nekomplikujú. Taktická výhoda pre ostreľovačov aj outdoorových nadšencov Taktický klobúk Norway Boonie Recce nájde uplatnenie najmä pri prieskumných jednotkách či ostreľovačoch z radov ozbrojených zložiek. To ale neznamená, že jeho vynikajúce funkčné vlastnosti neocenia aj outdooroví nadšenci. V prípade použitia klobúka ozbrojenými zložkami nechýba v prednej časti suchý zips na umiestnenie hodnostného označenia a v zadnej časti potom dvojica zipsov na umiestnenie rozlišovacích znakov. 100% čisté zorné pole a funkčné odvetrávanie Ako už bolo napísané, Norway Bonnie Recce vznikol na základe spätnej väzby používateľov. Preto má oproti ostatným taktickým klobúkom úzku krempu a výrazne nízky vrch. To zaistí zachovanie vášho zorného poľa vo všetkých situáciách. Vo vysokých teplotách je záchranou sieťovinový pruh pozdĺž obvodu klobúka, ktorý účinne zamedzí tvorbe potu. Už žiadny stekajúci pot do očí. Účinná kamufláž a materiál podľa Mil-Spec Pretože sa jedná o taktický doplnok, sú k dispozícii aj možnosti kamufláže, ktoré poskytujú ako raster z padákovej šnúry (paracord), tak aj obvodový prúžok s prievlakmi. Na zachovanie vášho bezpečia klobúk účinne maskuje aj v IR spektre. Všetko podľa vojenských noriem Mil-Spec. Praktický strih a štyri rôzne veľkosti Každý taktický doplnok môže účinne plniť svoju funkciu, len pokiaľ perfektne sedí. Preto výrobca Combat Systems ponúka svoje klobúky v štyroch rôznych veľkostiach. Môžete si tak vybrať ten najlepší práve pre vás. V srdci Európy Ako výrobca sám uvádza, má rád prehľad nad každým detailom svojej výroby aj kvalitou použitého materiálu. Preto svoju výrobu kompletne riadi vo svojej továrni v Mělníku. Vďaka patriotizmu takýchto firiem môže byť zatiaľ textilný priemysel v Českej republike zachovaný. Benefity, o ktorých musíte vedieť: účinné maskovanie v IR spektre, 100% čisté zorné pole, praktický a pohodlný nízky strih, priedušná sieťovina zabraňujúca tvorbe potu, štyri veľkosti, možnosť rozšírenia kamufláže o prvky z prírody, podľa noriem Mil-Spec, 1 suchý zips pre hodnostné označenie v prednej časti a 2 suché zipsy pre rozlišovacie znaky, výroba v Českej republike.
Ďalšie produkty od výrobcu Combat Systems®
Ďalšie produkty v kategórii Klobúky