Kolimátor Vortex® StrikeFire II - čierny
Krátky popis Neodolateľný produkt Kolimátor Vortex® StrikeFire II - čierny od výrobca Vortex Optics® u nás nájdete po zľave za 240 €
Vortex Optics®
EAN 8758740055188
Vortex StrikeFire II je tubusový kolimátor predstavujúci výbornú alternatívu k otvoreným mechanickým mieridlám a uľahčujúci zamierenie cieľa predovšetkým tým, že odstráni problém so striedavým zaostrovaním na mieridlá a na cieľ. Ideálny zameriavač pre taktickú streľbu, športovú streľbu aj pre lovcov. Odolný materiál Telo zameriavača je zhotovené z jednoliatej zliatiny hliníka , ktorá je pre väčšiu odolnosť aj pre atraktívnejší vzhľad čierno eloxovaná. Aj vďaka tomu zameriavač nie je zdrojom nežiaducich odleskov , ktoré by prezradili strelca nepriateľom alebo lovca svojej koristi. FMC optika Šošovky a ďalšie optické prvky s úpravou f ully m ulti- c oat poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu vďaka extrémne vysokej transmisii svetla. Poskytujú tak optimálne pozorovacie výsledky. Táto najmodernejšia technológia zaručuje úplne jasný obraz s vysokým kontrastom, s ostrými kontúrami a s prirodzeným farebným rozlíšením. Jednoduché ovládanie a nastaviteľná bodka Zameriavač ponúka 2 farby - červenú a zelenú - a 10 stupňov nastavenia osvetlenia a jasu stredovej bodky. Najnižšie 2 úrovne sú kompatibilné s nočným videním. Ovládanie zameriavača je umiestnené na zadnej strane , bližšie k užívateľovi pušky, a vykonávané je 2 tlačidlami. Tlačidlá sú umiestnené pod sebou. Zapnutie zameriavača vykonáme stlačením horného tlačidla. Jedno tlačidlo so šípkou nahor jas zvyšuje , tlačidlo so šípkou dole jas znižuje. Prepínanie farby bodky vykonáme podržaním dolného tlačidla po dobu cca 4 sekúnd. Zameriavač vypneme podržaním horného tlačidla po dobu cca 4 sekúnd. Pri zapnutí naskočí posledné zvolené nastavenie. Šťáva pro zaměřovač Kolimátor je napájaný jednou batériou typu CR2 , ktorá je bežná predovšetkým u kamier. Jedna batéria je súčasťou dodávky. Výkon a výdrž za akéhokoľvek počasia Je vodotesný a nárazuvzdorný a navyše plnený dusíkom a utesnený "o" krúžkami , takže dovnútra nenatečie ani sa nezahmlie. Teplotné rozmedzie je obrovské (-30 °C až +60 °C), len je potrebné počítať s tým, že s klesajúcou teplotou klesá aj výdrž batérie, zvlášť potom pri teplotách pod bodom mrazu. Priemerná výdrž batérie je pri maximálnom nastavení jasu krásnych 300 hodín a pri minimálnom nastavení vynikajúcich 6 000 hodín. Ak zabudneme kolimátor po ukončení používania vypnúť, vypne sa automaticky sám po 12 hodinách. Prachotesný, vodotesný Špeciálna tesniaca technológia chráni high-end optiku pred vonkajšími vplyvmi. Žiadny prach, žiadna nečistota a žiadna vlhkosť nemôže preniknúť dovnútra do ďalekohľadu a spôsobiť poškodenie a / alebo vady na poskytovanom obraze. Žiadne skreslenie Zameriavač vykazuje veľmi malú paralaxu. V súlade so súčasnou praxou v odbore je toto minimálne skreslenie pozície objektov považované za " parallax free " a má minimálny vplyv na výkon StrikeFire II. Dôležité : Pre správne fungovanie zameriavača je základným predpokladom jeho správna montáž. Riaďte sa pokynmi v návode. Puška musí byť pre použitie tohto kolimátora vybavená koľajnicou / základňou typu Picatinny alebo Weaver. Čo znamenajú použité jednotky MOA sa môžete dočítať v našom magazíne. Zväčšenie 1x Výška / dĺžka  14,2 cm Šírka  - Hĺbka  - Hmotnosť  204 g Detaily materiálu Čierno eloxovaná zliatina hliníka.
Ďalšie produkty od výrobcu Vortex Optics®
Ďalšie produkty v kategórii Ďalekohľady