Koncová krytka Switch Holder Manta Defense®, 2 ks – Čierna (Farba: Čierna)
Krátky popis Neodolateľný produkt Koncová krytka Switch Holder Manta Defense®, 2 ks – Čierna (Farba: Čierna) od výrobca Manta Defense® u nás nájdete v akcii za 16 €.
Manta Defense®
EAN 6705416664702
Koncové krytky Switch Holder od Manta Defense dodajú puzdru na microswitch Micro Pocket nielen dokonalý dizajn. Pomáhajú držať kábel v strede, zabránia vniknutiu nečistôt a udržia stabilitu puzdra. Maximálne jednoduchá a rýchla manipulácia Na montáž koncových krytiek Switch Holder Manta Defense už nepotrebujete nič iné. Jednoducho zacvaknete krytky na miesto v požadovanej dĺžke koľajnice. Montáž je bezpečná a rýchla. Splní aj tie najnáročnejšie požiadavky Manta Defense predstavuje revolúciu pre užívateľské vlastnosti strelných zbraní a svojimi prelomovými technológiami otvára svetu strelectva nové možnosti. Zbraňové príslušenstvo Manta Defense je normou pre profesionálne armády aj námornú pechotu Spojených štátov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: maximálne rýchla a jednoduchá inštalácia zabráni vniknutiu nečistôt do puzdra zachová stabilitu puzdra a udrží ho na mieste stabilná súčasť vybavenia profesionálnych armád.
Ďalšie produkty od výrobcu Manta Defense®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane