Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Košeľa s krátkym rukávom Dadeland CCW Vertx® – Slaycation (Farba: Slaycation, Veľkosť: L) od výrobca Vertx® u nás nájdete lacno za 75 €.
Vertx®
Táto košeľa s krátkym rukávom je ideálna pre vychádzky na pláži. Vďaka čomu, to si ešte povieme, však nenechajte sa mýliť jej voľnočasovým výzorom – košeľa Dadeland CCW je totiž vyrobená so všetkými funkciami a prvkami, ktoré zaisťujú, aby ste mali po ruke všetky svoje nástroje, kedykoľvek ich po ruke mať potrebujete. Dokonalé riešenie na pláž Košeľa Vertx Dadeland CCW sa perfektne hodí na horúce letné dni, okrem iného na prechádzky po pláži. Tkanina, z ktorej je košeľa vyrobená, je totiž ošetrená proti krčeniu a je u nej myslené aj na odvod vlhkosti, tak, aby košeľa vždy podávala optimálny výkon. Konštrukcia kompatibilná s CCW Konštrukcia košele je kompatibilná s CCW, teda skryto nosenými zbraňami. Vďaka svojmu voľnému strihu poskytuje košeľa extra pokrytie v akejkoľvek skrytej polohe. Ďalšie taktické prvky K ďalším taktickým prvkom tejto košele patria nízkoprofilové vrecká na závažie či iné drobnosti či štyri skryté mini vrecká, ktoré umožňujú ukrytie drobných predmetov s dĺžkou do piatich centimetrov. Komunikačná slučka vzadu na golieri zase pomáha s organizáciou komunikačných káblov a slúchadiel. A peňaženku alebo dokumenty zabezpečia dve náprsné vrecká s držiakom na peňaženky. Športový golier aj strečová tkanina Košeľa je ďalej vybavená odľahčeným športovým golierom s kanálikmi, do ktorých je možné vložiť vzpery goliera, prípadne nejaké drobné náradie. Strečová tkanina vám dodá potrebné pohodlie a vysokú úroveň mobility pri nosení. Benefity, o ktorých musíte vedieť: taktická košeľa s krátkym rukávom CCW strih pre skryté nosenie zbrane voľný strih s kliny v podpazuší a zadným sedlom pre neobmedzený rozsah pohybu nízkoprofilové vrecká na závažie či iné drobné vybavenie štyri skryté mini vrecká pre predmety dlhé do 5 cm dve náprsné vrecká s držiakom na peňaženku alebo doklady komunikačná slučka vzadu na golieri na usporiadanie káblov ľahký športový golier s kanálikmi pre vzpery goliera či drobné náradie strečová tkanina pre vysoké pohodlie aj mobilitu.
Ďalšie produkty od výrobcu Vertx®
Ďalšie produkty v kategórii Košele s krátkym rukávom