Krátky popis Exkluzívne produkt Košeľa s krátkym rukávom Guardian Stretch Vertx® – MAHOGANY BLOCK PLAID (Farba: MAHOGANY BLOCK PLAID, Veľkosť: XL) od výrobca Vertx® u nás nájdete zľavnený za 92 €.
Vertx®
Košeľa Guardian Stretch SS 3. 0 od spoločnosti Vertx je taktické riešenie so skrytou vložkou, ktoré chráni vaše telo pred prípadnými popáleninami od zbraní a ďalšieho vybavenia – práve to môžete ľahko skryto nosiť pod touto košeľou bez toho, aby ste na seba pútali akúkoľvek pozornosť. Vložka chrániaca vaše telo Asi najzásadnejšou súčasťou tejto košele je vložka 37. 5 Active Particle Technology WeaponGuard, ktorá dokonale ochráni vašu pokožku pred oderom, ktorý by jej mohli spôsobiť strelné zbrane alebo iné vybavenie pripnuté k pásu. Táto vložka visí na strmeni, aby sa odstránil šev okolo pása. Navyše je lepšie prispôsobená na aerodynamický vzhľad. Golier prispievajúci k čistému vzhľadu K čistému a ničím nerušenému vzhľadu košele prispieva aj položený golier, ktorý nie je rolovací a na ktorého zadnej strane sa nachádza aj komunikačná slučka a priechodky pre káble komunikačných zariadení či slúchadiel v oboch bočných švoch vložky. Košeľa má pulóvrový dizajn s nízkoprofilovým predným zapínaním na patentný gombík. Veľa praktických vreciek Košeľa Guardian je vybavená množstvom praktických vreciek, ktoré nositeľovi ponúkajú taktické využitie. Jedná sa napríklad o nízkoprofilové vrecká na závažie alebo nejaké iné drobné predmety, náprsné vrecko so zapínaním na patentku a držiakom na peňaženku alebo doklady či dve „únikové“ vrecká na náradie a ďalšie vybavenie dĺžky až do cca piatich centimetrov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: taktická košeľa s krátkym rukávom a vložkou atletický strih s klinom v podpazuší pre plný rozsah pohybu vložka WeaponGuard chráni pokožku pred oderom od strelných zbraní a iného vybavenia komunikačná slučka vzadu na golieri priechodky pre káble v oboch bočných švoch vložky konzistentný a čistý vzhľad zaisťuje aj nerolovací, položený golier vložka visí na strmeni, čo eliminuje šev okolo pása pulóvrový dizajn s nízkoprofilovým predným zapínaním na patentný gombík náprsné vrecko so zapínaním na patentky a držiakom peňaženky nízkoprofilové vrecká na závažie a ďalšie drobné predmety dve „únikové“ vrecká na náradie do dĺžky cca 5 cm.
Ďalšie produkty od výrobcu Vertx®
Ďalšie produkty v kategórii Košele s krátkym rukávom