Kotviaci stanový set Figure 9 Nite Ize® (Farba: Zelená)
Krátky popis Exkluzívne produkt Kotviaci stanový set Figure 9 Nite Ize® (Farba: Zelená) od výrobca Nite Ize® u nás nájdete lacno za 14 €.
Nite Ize®
Toto praktické riešenie od americkej spoločnosti Nite Ize vám umožní uväzovať a vypínať stany (alebo celty pri bivakovaní) bez nutnosti viazania uzlov. Súčasne sa už nebudete musieť báť toho, že by ste v noci o šnúru zakopli – je totiž reflexná. Štyri kotviace body Vždy, keď sa chystáte stanovať alebo bivakovať, roztiahnite stan alebo celtu a hornú plachtu upevnite do zeme v štyroch bodoch týmto kotviacim stanovým setom. Nemusíte pritom disponovať žiadnymi špeciálnymi znalosťami o uzloch. O uchytenie sa starajú praktické plastové karabíny Figure 9. Tie sú (rovnako ako samotné šnúry) v balení celkom štyri – pre každý kotviaci bod zvlášť. Reflexné riešenie Reflexné vlastnosti kotviaceho setu Nite Ize Figure 9 znižujú riziko zakopnutia, pokiaľ treba pôjdete po zotmení pre drevo alebo na toaletu. Po celej dĺžke je šnúra osadená malými reflexnými bodkami, ktoré efektívne odrážajú svetlo svietidiel, čeloviek a lámp. Benefity, o ktorých musíte vedieť: uľahčuje postavenie stanu alebo bivakovacieho prístrešku rýchle a jednoduché nastavenie – nie sú potrebné žiadne uzly nízka hmotnosť (jeden napinák má iba 2 gramy) efektívny spôsob montáže napínače vhodné pre šnúry s priemerom od 2 do 5 mm reflexná šnúra zvyšuje bezpečnosť pri kempovaní.
Ďalšie produkty od výrobcu Nite Ize®
Ďalšie produkty v kategórii Stany