Kufor na zbraň Pro-Max ® Double scoped Plano Molding® (Farba: Čierna)
Krátky popis Vo zľave produkt Kufor na zbraň Pro-Max ® Double scoped Plano Molding® (Farba: Čierna) od výrobca Plano Molding® u nás nájdete v zľave za 192 €.
Plano Molding®
Kufor na dve pušky Pro-Max Double scoped Plano Molding je vyrobený z odolného polyméru s technológiou PillarLock. Spoľahlivo ochráni vaše zbrane vrátane namontovanej optiky pred nárazmi aj neoprávneným prístupom. Spoľahlivá ochrana Kufor má hrubostennú konštrukciu z odolného polyméru. Využíva patentovanú technológiu PillarLock , ktorá účinne chráni zbrane proti mechanickému poškodeniu. Vnútri nájdete dve vrstvy pen y s vysokou hustotou, ktoré vytvárajú úložnú plochu. Táto mäkká výstelka tlmí nárazy a stará sa o bezpečné uloženie pušiek, vrátane namontovanej optiky. Dodatočná fixácia je zaistená štyrmi sťahovacími popruhmi. Pušky tak pevne držia na svojom mieste a pri prenášaní a manipulácii s kufrom sa nehýbu. Vnútorný materiál je šetrný a nepoškriabe povrch zbraní ani optiky. K uzavretiu kufra slúžia štyri ľahko ovládateľné západky. Pre ochranu pred neoprávnenou manipuláciou je vybavený okami na visiace zámky. Oceníte ho nielen pri preprave , ale aj pri dlhodobom skladovaní vašich pušiek.
Ďalšie produkty od výrobcu Plano Molding®
Ďalšie produkty v kategórii Transportné puzdrá a kufre na zbrane