Krátky popis Zľavnený produkt Kufor na zbraň Tactical™ Long Plano Molding® – M, Čierna (Farba: Čierna, Veľkosť: M) od výrobca Plano Molding® u nás nájdete v zľave za 120 €.
Plano Molding®
Odolný kufor Tactical Long od americkej spoločnosti Plano Molding je vhodný pre najrôznejšie zbrane, od automatických pušiek po brokovnice. Špičková ochrana Taktický kufor má robustnú vonkajšiu škrupinu z odolného polyméru, ktorá chráni zbraň proti mechanickému poškodeniu. Vnútri sú penové vložky s vysokou hustotou, ktoré vytvárajú bezpečnú úložnú plochu pre zbraň aj ďalšie príslušenstvo. Vnútorná výstelka tlmí nárazy, je mäkká a nepoškriabe povrch zbraní alebo optiky. Jednoduché použitie Pre lepšie upevnenie pušky, brokovnice, zásobníkov alebo taktického svietidla sú vnútri na niekoľkých bodoch fixačné pásky na suchý zips. Všetok obsah kufra tak drží pevne na svojom mieste a pri manipulácii sa nehýbe. Po obvode nájdete ďalšie fixačné body, ktorými možno upevniť samotný kufor počas transportu. K uzavretiu slúžia štyri ľahko ovládateľné západky. Ochrana pred nežiaducou manipuláciou a krádeží Pre ochranu pred neoprávnenou manipuláciou so zbraňou je vybavený niekoľkými okami na visiace zámky. Tactical Long Plano Molding oceníte pri preprave aj dlhodobom skladovaní vašej obľúbenej zbrane. Hlavné prednosti: vhodný pre dlhé zbrane možnosť uloženia zásobníkov aj príslušenstva chráni zbraň pred poškodením a vlhkosťou vodotesný, prachotesný a nárazuvzdorný umožňuje šetrný transport alebo uskladnenie schválený leteckými spoločnosťami škrupina z odolného polyméru štyri ľahko ovládateľné západky otvory pre visiace zámky tvarované držadlo na prenášanie perforovaná vnútorná pena ľahké prispôsobenie zbrani fixačné pásky vnútri kufra vonkajšie upevňovacie body jednoduchá údržba vyrobené v USA.
Ďalšie produkty od výrobcu Plano Molding®
Ďalšie produkty v kategórii Transportné puzdrá a kufre na zbrane