Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Magnetický držiak Smart-Assist™ Real Avid® – Červená / sivá (Farba: Červená / sivá) od výrobca Real Avid® u nás nájdete lacno za 48 €.
Real Avid®
Magnetický upínací držiak Smart-Assist od americkej spoločnosti Real Avid je riešením, ktoré dokáže zvýšiť efektivitu nielen pri práci so zbraňami, ale vlastne pri akejkoľvek práci v dielni. Držiak stačí vďaka silným magnetom na jeho základni pripevniť k akémukoľvek kovovému povrchu a orientáciu pripevneného príslušenstva tak prispôsobiť svojim potrebám. Kompatibilita so Smart-Assist Tento upínací držiak je kompatibilný s príslušenstvom Smart-Assist, ktoré zjednodušuje prácu nielen s jemnou mechanikou. Uchytiť do neho môžete napríklad pracovné svetlo so svetelným tokom 180 lúmenov, držiak telefónu alebo lupu – to všetko na flexibilných husích krkoch. Pre príslušenstvo Smart-Assist je k dispozícii magnetický „dok“ Smart-Dock. Bezpečné a rýchle uchytenie Upínací držiak Smart-Assist je možné uchytiť bez akýchkoľvek nástrojov, a to bezpečne a rýchlo. Vďaka magnetom ho jednoducho pripnete prakticky na akýkoľvek kovový povrch. Okrem stola alebo skrine v dielni treba na kapotu auta - pri práci tak môžete byť ešte flexibilnejší ako doteraz. Benefity, o ktorých musíte vedieť: upínací držiak na Smart-Assist príslušenstvo pojme držiak na smartphone, svetlo alebo lupu príslušenstvo na flexibilných husacích krkoch (nie je súčasťou balenia) magnetický dok Smart-Dock uchytenie bez akýchkoľvek nástrojov na takmer akúkoľvek kovovú plochu silné magnety na základni držiaka bezpečné a rýchle uchytenie od renomovaného amerického výrobcu.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®