Montáž na svietidlo M-LOK® Offset 45° Magpul® (Farba: Čierna)
Krátky popis Zľavnený produkt Montáž na svietidlo M-LOK® Offset 45° Magpul® (Farba: Čierna) od výrobca Magpul® u nás nájdete výhodne za 40 €.
Magpul®
Držiak Magpul M-LOK Offset 45° poskytuje užívateľovi obojstrannú platformu pre montáž svietidla alebo optiky na predpažbie a chrániče rúk kompatibilné so systémom M-LOK. Jednoduchá montáž Táto odsadená montáž pre svetlo/optiku umožňuje priame upevnenie svetiel Surefire M300/600 radu Scout Lights alebo iných svetiel a optických držiakov MIL-STD-1913 Picatinny. Je možné ju nainštalovať vpravo aj vľavo (na 1. a 11. hodinu). Univerzálna a odolná Montážna platforma je vyrobená z eloxovaného hliníka a má skosené hrany, ktoré znižujú riziko zachytávania. Je možné ju spojiť s držiakom Magpul Light Mount V-BLock a použiť na upevnenie ručných svietidiel s priemerom 0,75 až 1,03 palca. Súčasťou dodávky je všetok hardvér potrebný na upevnenie priamo do slotov M-LOK na hliníkových alebo polymérových chráničoch rúk a predpažbia. Benefity, o ktorých musíte vedieť: vhodný pre svietidlá/optiku kompatibilná s predpažbím M-LOK umiestnenie na 1. alebo 11. hodinu vyrobený z eloxovaného hliníka skosené hrany bránia zachytávaniu vrátane montážného príslušenstva jednoduchá inštalácia vyrobené v USA.
Ďalšie produkty od výrobcu Magpul®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane