Multifunkčná karabína s račňou DoohicKey Nite Ize® (Farba: Strieborná)
Krátky popis Zľavnený produkt Multifunkčná karabína s račňou DoohicKey Nite Ize® (Farba: Strieborná) od výrobca Nite Ize® u nás nájdete v zľave za 17 €.
Nite Ize®
Multifunkčnú karabínu s račňou Nite Ize DoohicKey je možné označiť za múdro riešený multitool. Disponuje funkciami, ktoré sa vám aj v teréne môžu hodiť bez toho, aby ste to dopredu tušili. Ale využijete ju pokojne aj v dielni. Ani nepocítite, že ju máte so sebou Tento kúsok náradia je veľmi ľahký a kompaktný, a tak ani nepocítite, že ho máte so sebou. Univerzálna karabínová spona drží napríklad na popruhu batohu račňu, ktorá funguje ako akákoľvek iná – otočená na jednu stranu uťahuje, na stranu druhú uvoľňuje. Tajná zbraň zbalená na cesty DoohicKey Ratchet Tool je nástroj, ktorý je vybavený račňou s dvoma plochými bitmi a dvoma bitmi Phillips, otváračom na fľaše, pravítkom, kľúčmi, páčidlom (napríklad na otváranie plechoviek), rezákom (napríklad na otváranie krabíc) a karabínkou, vďaka ktorej je skutočne ľahké. Pre ťažko prístupné priestory Karabína s račňou DoohicKey je vhodná na použitie v tesných a neľahko prístupných priestoroch a môžete tak vďaka nej priskrutkovať prakticky akúkoľvek skrutku na prakticky akomkoľvek mieste. Súčasťou nástroja je integrovaný vnútorný gumový držiak bitov, ktorý môžete otočiť, aby ste získali prístup k bitom, alebo ho úplne vybrať a bity vymeniť podľa potreby za iné. Celkom štyri kľúče Ku karabíne patria tiež celkovo štyri kľúče, a to ¼" a 5/16", umiestnené uprostred, a ďalšie dva, ktoré sa odhalia pri otočení alebo odstránení držiaka bitov (5 a 5,5 mm). Za zmienku stojí ešte fakt, že tento nástroj je kompatibilný s cestovaním v lietadle. Benefity, o ktorých musíte vedieť: originálny multifunkčný nástroj obsahuje karabínu pre ľahké pripevnenie silné telo z nerezovej ocele vhodné na cestovanie (vrátane cestovania lietadlom) do dielne aj do terénu súčasťou balenia: račňa plochý bit 3,5 + 5,5 mm nadstavec Phillips #1 a #2 otvárač na fľaše US/metrické pravítko kľúče (¼", 5/16", 5 mm a 5,5 mm) páčidlo na plechovky rezák na krabice.
Ďalšie produkty od výrobcu Nite Ize®
Ďalšie produkty v kategórii Karabíny