Nástroj na demontáž zásobníkov Glock Real Avid® (Farba: Červená)
Krátky popis Unikátny produkt Nástroj na demontáž zásobníkov Glock Real Avid® (Farba: Červená) od výrobca Real Avid® u nás nájdete v akcii za 22 €
Real Avid®
EAN 813119012945
Uľahčite si prácu Nástroj na demontáž zásobníkov Glock Real Avid ® je skvelou pomôckou pre každého, kto si chce uľahčiť prácu pri čistení, výmene botky alebo oprave zásobníkov. Držiak je dizajnovaný pre zásobníky do pištole GLOCK ®. Ak potrebujete pracovať na zásobníku, nie je nič jednoduchšie, než ho umiestniť práve do tohto špeciálneho držiaka. Máte vďaka nemu voľné obe ruky , takže práca bude oveľa jednoduchšia. Okrem toho držiak zabraňuje vystreleniu pružiny pri demontáži zásobníka, nemusíte sa tak báť, že budete pružinu hľadať po celej miestnosti. Praktický dizajn Držiak je doplnený o protišmykovú vonkajšiu časť, ktorá zabraňuje nechcenému pohybu držiaka po pracovnom stole. Jednoduchý systém umožňuje zásobník rozložiť počas 4 rýchlych krokov. Držiak disponuje systémom pre ľahké vybitie nábojov.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane