Krátky popis Neodolateľný produkt Nosič plátov Base Universal Otte Gear® – Urban Grey (Farba: Urban Grey, Veľkosť: S/M) od výrobca Otte Gear® u nás nájdete v zľave za 192 €.
Otte Gear®
Nosič plátov Base Universal od spoločnosti Otte Gear je tou pravou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderný dizajn a účelné taktické vlastnosti. Aj napriek svojmu jednoduchému dizajnu zostáva funkčnou taktickou výhodou vo všetkých situáciách. Odolný materiál s nízkou váhou Tento ľahký modulárny nosič je vyrobený zo strečových tkanín, materiálov B52 a 500D. To mu zaistí optimálny výkon, maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. To sú vlastnosti, ktoré oceníte. Spoľahlivá ochrana pred nečistotami Špeciálne elastické vrecká, ktoré sú súčasťou nosiča Base Universal od Otte Gear, ochránia pláty pred nečistotami aj potom. Jednoducho zastrčíte taktické pláty dovnútra vrecúška a potom do nosiča. Výrazne tým predĺžite životnosť aj kondíciu materiálu. Ochranné vrecká je možné ľahko vybrať a vyprať. MOLLE väzba Dôležitým benefitom nosiča Base Universal OG je suchý zips pre nášivky (Morale Patche), prípadne IFF, a laserom prerezávaná MOLLE väzba. MOLLE väzba Je kompatibilná s GP vreckami, prípadne taktickým držiakom na telefón. Benefity, o ktorých musíte vedieť: odolný materiál B52 a Cordura 500D ľahký a minimalistický dizajn laserom prerezávaná MOLLE väzba špeciálne plátové vrecká na ochranu pred potom aj nečistotami - možno vybrať a vyprať kompatibilita s GP, IFF, taktickým držiakom na telefón aj Morale Patchi komfortný pocit aj pri dlhšom nosení.
Ďalšie produkty od výrobcu Otte Gear®
Ďalšie produkty v kategórii Nosiče plátov