Krátky popis Unikátny produkt Nôž s pevnou čepeľou "Boss" KA-BAR® – Sivá čepeľ - Stone Wash, Modrá (Farba: Modrá, Varianta: Sivá čepeľ - Stone Wash) od výrobca KA-BAR® u nás nájdete zľavnený za 207 €.
KA-BAR®
EAN 6177172510164
Nôž s pevnou čepeľou Snody "Boss" KA-BAR je malý, ale veľmi odolný a univerzálny nôž na každodenné používanie. Dizajn vychádza z práce uznávaného nožiara Mika Snodyho a ide o menšieho bračeka noža Snody "Big Boss". Naozajstný "Boss" Čepeľ noža je vyvedená v tvare chisel. Taká čepeľ je zošikmená pod rôznymi uhlami a jej výhodou je pomerne veľká hrúbka, ktorá je rovnaká po celej dĺžke čepele. Vďaka tomuto tvaru je čepeľ veľmi odolná a minimalizuje riziko poškodenia špičky aj pri vynaložení väčšej sily. Špeciálna edícia Nôž pochádza z produkcie firmy Becker Knife & Tool, ktorá sa už od roku 1980 zaoberá výrobou taktických a survival nožov. Na dizajne tohto noža sa podieľal skúsený nožiar Mike Snody, po ktorom nôž získal svoje meno. Čepeľ noža je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej S35VN ocele. Veľa príslušenstva Nôž je dodávaný s kvalitným koženým puzdrom, ktoré disponuje niekoľkými otvormi na zavesenie puzdra na vašu výstroj. Na pripevnenie noža na výstroj využijete paracord, ktorý je tiež súčasťou balenia. Dizajn puzdra je vylepšený o cínovú korálku so štylizovaným logom Mika Snodyho. Aby toho nebolo málo, v balení nájdete aj náhradné vymeniteľné fialové rúčky. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitné spracovanie kožené puzdro korálik s iniciálami Snodyho čepeľ v tvare chisel odolná konštrukcia nerezová S35VN oceľ vymeniteľné črienky náhradné fialové črienky.
Ďalšie produkty od výrobcu KA-BAR®
Ďalšie produkty v kategórii Nože