Krátky popis Zľavnený produkt Nôž s pevnou čepeľou Jarosz Turok KA-BAR® – Čierna čepeľ, Hnedá (Farba: Hnedá, Varianta: Čierna čepeľ) od výrobca KA-BAR® u nás nájdete výhodne za 140 €.
KA-BAR®
EAN 6177172750362
Nôž s pevnou čepeľou Jarosz Turok KA-BAR je univerzálny nôž každodennej potreby. Praktický nôž z kvalitných materiálov a praktickou konštrukciou. Univerzálny EDC Nôž s pevnou čepeľou Jarosz Turok KA-BAR je univerzálny nôž každodennej potreby. Dizajn noža vychádza z nožiarskej tradície rodiny Jaroszovcov. Dlhoročné rodinné skúsenosti v oblasti práce s drevom a tesárčiny a vysoké nároky na kvalitné nože viedli k výrobe modelu Turok, ktorý je výsledkom spolupráce firmy KA-BAR a nožiara Jessa Jarosza. Čepeľ noža je vyrobená z vysoko odolnej ocele (1095 Cro-Van). Praktický dizajn Nôž je vďaka univerzálnemu tvaru čepele s hladkým ostrím vhodný nielen na kempovanie a survivalové aktivity, ale aj na taktické využitie. Nôž je dodávaný s odolným celconovým puzdrom, ktoré je možné ľahko pripevniť na takmer akúkoľvek časť vášho výstroja. Rukoväť noža ponúka veľmi stabilný a pevný úchop, vďaka vykrojeniu v oblasti prsteníka a samotná čepeľ ponúka praktickú záštitu na ochranu prstov pred nechceným kontaktom s ostrím. Črienky noža sú vyrobené z odolného Ultramidu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitné spracovanie črienky z Ultramidu celconové puzdro univerzálne využitie odolná 1095 Cro-Van oceľ záštita.
Ďalšie produkty od výrobcu KA-BAR®
Ďalšie produkty v kategórii Nože