Krátky popis Zľavnený produkt Nôž s pevnou čepeľou Short KA-BAR®, Kydex puzdro – Čierna čepeľ, Čierna (Farba: Čierna, Varianta: Čierna čepeľ) od výrobca KA-BAR® u nás nájdete v akcii za 101 €.
KA-BAR®
EAN 6177172125818
Nôž s pevnou čepeľou Short KA-BAR z tradičnej americkej nožiarskej dielne. Ide o kompaktnejšiu verziu modelu Ka-Bar Black 1211. Súčasťou noža je čierne kydexové puzdro. Univerzálny pomocník Tento legendárny bojový nôž, je skvelým parťákom na táborenie a ďalšie outdorové aktivity. Oceníte ho pri príprave triesok na podpaľovanie, budovaní tábora, krájaní jedla a ďalších činnostiach. Pevná konštrukcia Nôž je vyrobený z jedného kusu vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele 1095 Cro-Van. Má charakteristický clip-point tvar a hladké ostrie po celej dĺžke. Taktický pôvod tohto modelu zdôrazňuje čierny nástrek čepele, ktorý bráni nežiaducim odleskom. Protišmyková rukoväť Protišmyková rukoväť s oválnym prierezom je vyrobená z termoplastického polyméru Kraton G. Tento materiál je vysoko priľnavý a odolný voči vysokým teplotám a ďalším poveternostným vplyvom. Prsty proti skĺznutiu na čepeli chráni oceľová záštita. Rukoväť je zakončená kovovou pätkou. Praktické puzdro Súčasťou noža je čierne kydexové puzdro. V ňom môžete nôž nosiť na opasku, zavesiť na krk alebo pripevniť na batoh či stehennú platformu. História nožov KA-BAR Legendárne výrobky sa obvykle rodia z kvality, ktorá prevyšuje bežné štandardy. Nie inak tomu bolo aj v tomto prípade. Firma bola založená v New Yorku už v roku 1897 a pôvodne vyrábala príbory. O niečo neskôr začala vyrábať aj lovecké nože, predávané pod značkou Union. V tom čase začala medzi ľuďmi kolovať legenda o zálesákovi, ktorý zabil medveďa pomocou noža tejto značky. A tak sa zrodil pojem Ka-bar, čo je skomolenina anglického „kill a bear“. Benefity, o ktorých musíte vedieť: legendárny bojový model všestranné použitie v prírode čepeľ z kvalitnej ocele 1095 Cro/Van hladké ostrie po celej dĺžke clip-point tvar čierny antireflexný nástrek rukoväť z polyméru Kraton G záštita na ochranu prstov kovová pätka na konci rukoväte odolné kydexové puzdro viac spôsobov nosenia ľahké ostrenie aj údržba dlhá životnosť vyrobené v USA.
Ďalšie produkty od výrobcu KA-BAR®
Ďalšie produkty v kategórii Nože