Nôž s pevnou čepeľou Snody Snake Charmer KA-BAR® (Farba: Strieborná)
Krátky popis Zľavnený produkt Nôž s pevnou čepeľou Snody Snake Charmer KA-BAR® (Farba: Strieborná) od výrobca KA-BAR® u nás nájdete lacno za 123 €.
KA-BAR®
EAN 6177172510300
Nôž s pevnou čepeľou Snody Snake Charmer KA-BAR je malý, ale veľmi odolný a univerzálny nôž na každodenné používanie, ktorý môžete nosiť na krku. Na dizajne sa podieľal uznávaný nožiar Mike Snody. Univerzálny nôž Čepeľ je vyvedená v tvare drop-point. Ide teda o jedno-sečnú čepeľ s prehnutým ostrím a chrbtom. Čepeľ má nesymetrický konvexný tvar hrotu a zakrivenie klesá k špičke čepele. Tento tvar čepele je veľmi obľúbený najmä vďaka svojej univerzálnosti a nôž si tak bez problémov poradí s akoukoľvek každodennou činnosťou. Čepeľ noža je vyrobená z kvalitnej nerezovej S35VN ocele. Originálny design Nôž pochádza z produkcie firmy Becker Knife & Tool, ktorá sa už od roku 1980 zaoberá výrobou taktických a survival nožov. Na dizajne tohto noža sa podieľal skúsený nožiar Mike Snody, po ktorom získal nôž svoje meno. Ako bonus dostanete k nožu aj cínovú korálku so štylizovaným logom Mika Snodyho. Bohaté príslušenstvo Nôž je dodávaný s plastovým puzdrom, ktoré disponuje otvorom na pripevnenie šnúry a zavesenie na krk. V prípade nosenia na krku tak môžete nôž veľmi rýchlo vybrať a puzdro vám zostane na krku. Ideálny nôž pre každého, kto hľadá veľmi ľahký a univerzálny nôž, ktorý je možné nosiť na krku. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitné spracovanie drop-point čepeľ univerzálne využitie nerezová S35VN oceľ dizajn Mika Snodyho plastové puzdro možno nosiť na krku nízka hmotnosť.
Ďalšie produkty od výrobcu KA-BAR®
Ďalšie produkty v kategórii Nože