Nôž Skeleton Jarosz Rambler KA-BAR® (Farba: Strieborná)
Krátky popis Neodolateľný produkt Nôž Skeleton Jarosz Rambler KA-BAR® (Farba: Strieborná) od výrobca KA-BAR® u nás nájdete zľavnený za 20 €.
KA-BAR®
EAN 6177175700180
Nôž Skeleton Jarosz Rambler KA-BAR vychádza z nožiarskej tradície rodiny Jasroszovcov. Dlhoročné rodinné skúsenosti v oblasti práce s drevom a tesárčiny a vysoké nároky na kvalitné nože viedli k výrobe modelu Rambler, ktorý je výsledkom spolupráce firmy KA-BAR a nožiara Jessa Jarosza. Univerzálny nôž každodennej potreby Nôž Jarosz Rambler je veľmi ľahký nôž, ktorý si poradí takmer s akoukoľvek aktivitou všedného dňa. Nôž je vyrobený z odolnej nerezovej 5Cr15MoV ocele. Čepeľ je vyvedená v tvare drop-point. Ide teda o jedno-sečnú čepeľ s prehnutým ostrím a chrbtom. Čepeľ má nesymetrický konvexný tvar hrotu a zakrivenie klesá k špičke čepele. Tento tvar čepele je veľmi obľúbený najmä vďaka svojej univerzálnosti. Praktický nôž na krk Nôž vyniká najmä nízkou hmotnosťou, vďaka ktorej ho môžete bez problémov nosiť na krku a mať ho neustále po ruke. Vďaka otvoru na prevlečenie šnúry to nie je žiadny problém. Nízku hmotnosť zaručuje najmä odľahčená konštrukcia, ktorá je redukovaná iba na nutné minimum pre bezproblémový úchop pri manipulácii s nožom. Praktické puzdro Nôž je dodávaný s plastovým puzdrom, ktoré disponuje otvorom na pripevnenie šnúry a zavesenie na krk. V prípade nosenia na krku tak môžete nôž veľmi rýchlo vybrať a puzdro vám zostane na krku. Ideálny nôž pre každého, kto hľadá veľmi ľahký a univerzálny nôž, ktorý je možné nosiť na krku. Benefity, o ktorých musíte vedieť: nízka hmotnosť možno nosiť na krku plastové puzdro kvalitné spracovanie odľahčená konštrukcia nerezová 5Cr15MoV oceľ drop-point čepeľ univerzálne využitie.
Ďalšie produkty od výrobcu KA-BAR®
Ďalšie produkty v kategórii Nože