Obojstranná poistka Selector pre FN® SCAR MK16/16s Magpul® (Farba: Čierna)
Krátky popis Unikátny produkt Obojstranná poistka Selector pre FN® SCAR MK16/16s Magpul® (Farba: Čierna) od výrobca Magpul® u nás nájdete zľavnený za 27 €.
Magpul®
Vylepšenie už tak skvelej FN SCAR Obojstranná poistka Selector pre FN SCAR MK16/16s Magpul je obojstranný prepínač režimu streľby a poistka pre zbrane modelového radu FN SCAR. Vylepšené na základe podnetu US SOF Obojstranná poistka Selector pre FN SCAR MK16/16s Magpul bola navrhnutá na žiadosť vojenskej jednotky, ktorá bola s puškami FN SCAR v priamom nasadení. Dôvodom žiadosti na úpravu prepínača režimu streľby bol, že operátori chceli mať istejšie ovládanie voliča. Pre vojenské aj civilné SCAR Obojstranná poistka Selector pre FN SCAR MK16/16s Magpul je kompatibilná s vojenskými zbraňami MK16 a MK17 s automatickým aj jednoranným režimom streľby, aj s civilnými poloautomatickými puškami SCAR 16S a 17S. Obojstranná poistka Selector pre FN SCAR MK16/16s Magpul je priamou náhradou za prepínač OEM a pre svoju inštaláciu nevyžaduje žiadne trvalé úpravy zbrane. Benefity, o ktorých musíte vedieť: obojstranné ovládanie režimu paľbu a poistky navrhnuté profesionálmi istejšie ovládanie poistky kompatibilita s vojenskými aj civilnými puškami FN SCAR jednoduchá inštalácia.
Ďalšie produkty od výrobcu Magpul®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane