Ochranné okuliare Ness Bollé® – Číre, Čierna (Farba: Čierna, Šošovky: Číre)
Krátky popis Diskontná produkt Ochranné okuliare Ness Bollé® – Číre, Čierna (Farba: Čierna, Šošovky: Číre) od výrobca Bollé Safety® Europe u nás nájdete lacno za 10 €.
Bollé Safety® Europe
Či už v pracovnom alebo civilnom živote robíme čokoľvek, starostlivosť o náš zrak je našou prioritou. Pokiaľ hľadáte spoľahlivú ochranu, ktorú môžete využívať nielen v exteriéroch, ale aj interiéroch, ochranné okuliare Ness Bollé ® sú skvelou voľbou! Ľahké ako pierko Hoci môžu na fotkách okuliare pôsobiť robustne a nepoddajne, opak je pravdou! Vďaka ich skutočne nízkej hmotnosti po chvíli zabudnete, že na nose nejaké okuliare máte. Straničky ochranných okuliarov Ness Bollé ® sú vyrobené z termoplastickej gumy, ktorá svojimi vlastnosťami zaisťuje komfort aj pri dlhodobejšom nosení. Okuliare sú vybavené zavinovacím rámom a pružným protišmykovým mostom (otlaky a nepríjemná bolesť v okolí spánku a nosa sú minulosťou). Na doma aj do práce Vďaka svojmu jednoduchému a funkčnému dizajnu sú ochranné okuliare vhodné nielen na športové aktivity, ale aj pre domácich majstrov. Čistenie a skladovanie Šošovky by mali byť pravidelne čistené. Bollé ® Safety odporúčajú používanie iba čistiaceho systému šošoviek Bollé ® B-clean. Pokiaľ sú poškriabané alebo inak poškodené šošovky či rám okuliarov, musí byť vymenený celý výrobok. Po použití sa odporúča ponechať okuliare v sáčku z mikrovlákna alebo v tuhom puzdre. Všetky produkty Bollé ® musia byť skladované v suchom a čistom prostredí. Benefity, o ktorých musíte vedieť: okuliare s čírymi sklami - v interiéri uvidíte jasne a čisto bezpečnostné šošovky Bollé - zaisťujú 90% priepustnosť svetla ochrana proti zahmlievaniu protišmykový mostík zavinovací rám - prispôsobí sa každému tvaru tváre unisex dizajn - vhodné pre mužov aj ženy ochrana proti poškriabaniu napĺňajú štandard: ANSI Z87. 1-2015.
Ďalšie produkty od výrobcu Bollé Safety® Europe
Ďalšie produkty v kategórii Pracovné okuliare