Ochranné rukavice Guide CPN 6204 MoG® – Čierna (Farba: Čierna, Veľkosť: 3XL)
Krátky popis Exkluzívne produkt Ochranné rukavice Guide CPN 6204 MoG® – Čierna (Farba: Čierna, Veľkosť: 3XL) od výrobca MoG Gloves® u nás nájdete takmer zadarmo za 120 €.
MoG Gloves®
Vysoká ochrana pred prepichnutím aj prerezaním, ale aj proti ohňu. Tieto ochranné pracovné rukavice zo syntetickej kože využijete pri rôznych príležitostiach, a to v potenciálne rizikových povolaniach. Či už ste hasič alebo policajt alebo vám hrozí riziko kontaktu so sklom alebo ihlami. Dokonalé vyváženie Rukavice MoG Guide CPN 6204 majú dokonale vyvážený pomer medzi húževnatosťou aj ergonomickým spracovaním a ochranou pred porezaním nožom či prebodnutím ihlami. Vďaka tomu sú vhodné napríklad na šacovanie podozrivých alebo napríklad aj na streľbu. Kevlarová ochrana Zadná strana rukavice je vyvedená v umelej tkanine zvanej FR Kevlar, ktorá nositeľovi ponúka ochranu nielen pred prerezaním, ale aj pred teplom. Zadná strana prstov je taktiež vyrobená z Kevlaru, ktorý opäť chráni pred prípadnými útokmi nožom. Odolné riešenie na dlani Vysoko odolná je tiež predná strana rukavice, teda dlaň, ktorej vypchávka obsahuje štyri vrstvy kovovej sieťoviny. Spoločne s prednou stranou prstov potom disponuje silikónovým vzorom, zaisťujúcim skvelý úchop, na povrchu z odolnej a súčasne tenkej syntetickej kože. Slim fit konštrukcia je aj priamo na prstoch, takže o svoju jemnú motoriku s týmito rukavicami neprídete. Pohodlie aj vysoká úroveň ochrany Na prstoch vo vnútri neucítite žiadne švy, čo je zaistené prešívaním cez prsty. K ďalším výhodám patrí aj nastaviteľná neoprénová manžeta s háčikom a taktiež neoprénová ochrana kĺbov na zadnej strane rukavice. Čo sa týka ochrany pred mechanickými vplyvmi, disponujú tieto rukavice pri prebodnutí ihlou Benefity, o ktorých musíte vedieť: ochranné rukavice pre rizikové práce vhodné na držanie zbrane, nakladanie s odpadmi aj šacovanie podozrivých žiadne vnímateľné švy na prstoch zosilnenie plochy medzi palcom a ukazovákom ochrana kĺbov neoprénovou vypchávkou neoprénová nastaviteľná manžeta slim fit – zachovanie jemnej motoriky pri prstoch ochrana prstov aj dlane pred porezaním aj prebodnutím ihlou dlaň čiastočne z polyesterového fleecu zadná strana dlane z látky FR Kevlar – spomaľovač horenia predná strana dlane a prstov zo syntetickej kože so silikónovým vzorom.
Ďalšie produkty od výrobcu MoG Gloves®
Ďalšie produkty v kategórii Ochranné rukavice