Odolný vodotesný kufor 7814 Explorer Case® / bez peny – Čierna (Farba: Čierna)
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Odolný vodotesný kufor 7814 Explorer Case® / bez peny – Čierna (Farba: Čierna) od výrobca Explorer Cases® u nás nájdete v zľave za 118 €.
Explorer Cases®
Maximálna odolnosť a kvalita Explorer Case sú vysoko kvalitné, spoľahlivé a takmer nezničiteľné kufre na zbrane, vyrábané v Taliansku. Charakterizuje ich premyslená praktickosť a jedinečná kvalita. Sú navrhnuté tak, aby boli vodeodolné a nárazuvzdorné. Sú hermeticky uzatvárateľné. Obstojí dokonale aj v náročnejších podmienkach, preto sa ponúka ich použitie pri všetkých outdoorových aktivitách, love, rybolove, airsofte, strelectve. Jednoduchá obsluha Tento odolný kufor je vybavený automatickým ventilom na uvoľnenie tlaku vzduchu, nemusíte mať preto starosti so zatváraním alebo manipuláciou kufra, je tak optimalizovaný aj do lietadla. Kvalitný materiál a fixácia veka zaistí dlhú životnosť. Explorer Case je uzamykateľný, môžete mať teda pocit pokoja, že sú vaše veci v bezpečí. Dlhá životnosť Každý z kufrov má pánty odolné proti korózii, s možnosťou uchytenia veka, ktoré je tak dokonale fixované a drží na mieste pri otvorení. Predĺži sa tým životnosť materiálu. Vodeodolný identifikačný štítok je samozrejmosťou. Vďaka špeciálnemu dnu a nožičkám je ľahko stohovateľný. Bohatý výber typov a farieb Explorer Case si môžete vybrať presne podľa vašich individuálnych požiadaviek zo širokej škály interiérov, konfigurácií, farieb a veľkostí. K dispozícii sú v troch štandardných konfiguráciách - prázdne, s vrstvou tvarovateľnej ochrannej peny či variant s vnútornými vložkami, ktoré umožnia užívateľovi usporiadať vnútorný priestor podľa svojich potrieb a požiadaviek. Explorer Case je tak ideálnym riešením pre náročných a profesionálnych užívateľov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: výnimočná odolnosť stohovateľný dlhá životnosť hermeticky uzatvárateľný 100% ochrana vašich vecí odolný vode odolný nárazu pánty odolné korózii ventil na uvoľnenie tlaku vzduchu uzamykateľný vodeodolný identifikačný štítok praktická fixácia veka široký výber typov, farieb, veľkostí jednoduchá preprava veľké praktické madlo.
Ďalšie produkty od výrobcu Explorer Cases®
Ďalšie produkty v kategórii Batohy