Odolný vodotesný kufor RED9413 Explorer Case® / s puzdrom (Farba: Čierna)
Krátky popis Diskontná produkt Odolný vodotesný kufor RED9413 Explorer Case® / s puzdrom (Farba: Čierna) od výrobca Explorer Cases® u nás nájdete v akcii za 153 €.
Explorer Cases®
Všetko, čo očakávate, a ešte niečo navyše Odolný vodotesný kufor RED9413 Explorer Case s puzdrom ponúka všetko, čo od neho očakávate. Je hermeticky uzatvárateľný, nárazuvzdorný, uzamykateľný. Kvalitné vnútorné vyberateľné puzdro vám umožní jednoduchý prenos vašej zbrane, v kombinácii s jej ochranou. Vďaka ventilu na upúšťanie tlaku vzduchu je optimalizovaný aj do lietadla. Pánty odolné proti korózii, s možnosťou fixácie veka pri otvorení, nielen zjednodušia vašu prácu, ale predĺžia životnosť materiálu. Ochrana aj v náročných podmienkach Hermeticky uzatvárateľný a odolný kufor Explorer Case s puzdrom je navyše vybavený aj hustou, tvarovateľnou penou, ktorá sa prispôsobí a bezo zvyšku vyplní priestor, vašim veciam tak poskytne maximálnu ochranu. Kufor je preto vhodný nielen na všetky outdoorové aktivity, lov, rybolov, expedície, strelectvo, ale udrží v bezpečí aj laboratórne alebo lekárske vybavenie, strelné zbrane či cennú optiku. Bohatý výber typov a farieb Explorer Case si môžete vybrať presne podľa vašich individuálnych požiadaviek zo širokej škály interiérov, konfigurácií, farieb a veľkostí. K dispozícii sú v troch štandardných konfiguráciách - prázdne, s vrstvou tvarovateľnej ochrannej peny či variant s vnútornými vložkami, ktoré umožnia užívateľovi usporiadať vnútorný priestor podľa svojich potrieb a požiadaviek. Explorer Case je tak ideálnym riešením pre náročných a profesionálnych užívateľov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: výnimočná odolnosť dlhá životnosť vyberateľné prenosné puzdro tvarovateľná ochranná pena 100% ochrana odolný vode odolný nárazu pánty odolné korózii ventil na uvoľnenie tlaku vzduchu uzamykateľný vodeodolný identifikačný štítok praktická fixácia veka široký výber typov, farieb, veľkostí jednoduchá preprava s ramennými popruhmi veľké praktické madlo vyrobené v Taliansku.
Ďalšie produkty od výrobcu Explorer Cases®
Ďalšie produkty v kategórii Batohy