Krátky popis Dizajnový produkt Okuliare Apex Eyewear Polarized Magpul® – Gray/Red Mirror, Čierna (Farba: Čierna, Šošovky: Gray/Red Mirror) od výrobca Magpul® u nás nájdete v zľave za 180 €.
Magpul®
EAN 8408151271782
Maximálne pohodlie a všestranné využitie Multifunkčné polarizačné okuliare vás potešia pohodlným nosením, ktoré zaisťujú ľahké materiály. Okuliare majú všestranné využitie, takže sa skvele hodia na streľbu, turistiku, vodné športy a ďalšie aktivity. Špeciálne šošovky zaisťujúce dokonalý efekt bez nežiaducich odleskov. Extrémna odolnosť a trvanlivosť Polarizačné okuliare vás nadchnú vďaka extrémnej odolnosti voči nárazu a poškodeniu. Nielen, že spĺňajú balistické normy, ale dokonca ich aj prekračujú a poskytujú tak maximálnu bezpečnosť. Zvýšená bočná ochrana a skvelá funkčnosť Polarizačné okuliare majú zvýšenú bočnú ochranu, ale ani napriek tomu sa nemusíte obávať obmedzeného periférneho videnia. Aj pri premenlivých svetelných podmienkach je zaistená skvelá funkčnosť a viditeľnosť. Benefity, o ktorých musíte vedieť: extrémna odolnosť voči nárazu maximálna bezpečnosť multifunkčné využitie vysoká odolnosť proti UV žiareniu zvýšená bočná ochrana pohodlné nosenie pre strednú až veľkú tvár.
Ďalšie produkty od výrobcu Magpul®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare