Krátky popis Neodolateľný produkt Okuliare Sawfly R3 MaxWrap Shooters 'Kit Revision®, 3 sklá (Farba: Čierna, Veľkosť: Regular) od výrobca Revision u nás nájdete takmer zadarmo za 130 €.
Revision
Okuliare Sawfly R3 MaxWrap od spoločnosti Revision sú už treťou generáciou obľúbených ochranných okuliarov, ktoré sú ergonomické, pohodlné, dobre sedia na tvári a hlavne majú vysokú životnosť, takže vydržia skutočne dlho. Sawfly v tretej generácii Ochranné okuliare Revision Sawfly MaxWrap sú obľúbené ako medzi profesionálmi z radov ozbrojených zložiek, tak aj medzi laikmi, ktorí vyžadujú kvalitu a potrebujú vysokú úroveň ochrany. Okuliare sú certifikované podľa civilných aj vojenských noriem a k novinkám tretej generácie patrí odľahčený rám a podľa výrobcu aj drahší vzhľad. Ochrana pred UV žiarením Okuliare Sawfly R3 MaxWrap sú vybavené povrchovou úpravou proti UV žiareniu, ktorá je odporúčaná najmä v miestach so zdrojmi ultrafialového žiarenia a na prácu vonku. Norma EN 166 zaručuje ochranu pred 100 % ultrafialového slnečného žiarenia, a to UVA, UVB aj UVC. Ochrana proti poškriabaniu aj zahmleniu Vďaka patentovanej vrstve Ocumax Plus je povrch skiel okuliarov chránený pred poškriabaním aj zahmlením. Okuliare Sawfly R3 MaxWrap tak takmer za akýchkoľvek okolností zaisťujú slušnú viditeľnosť. Vrstva Ocumax Plus je navyše odolná proti širokému spektru chemikálií. Okuliare plnia normu EN 166, takže ich sklá neskresľujú a nezahmlievajú sa. Vysoká odolnosť Ako rám okuliarov, tak aj ich polykarbonátové sklá chránia zrak nositeľa aj v bojových podmienkach. Balistická ochrana skiel plní požiadavky vojenských noriem, konkrétne MIL-PRF-32432A, trieda 1. Kompatibilné s komunikačnými zariadeniami Tenké a ergonomické stranice okuliarov zaisťujú kompatibilitu modelu Sawfly R3 MaxWrap so slúchadlami a náhlavnými súpravami. Ľahký rám tlmí nárazy a celý dizajn okuliarov potom redukuje nepríjemné tlačenie do spánkov. Celá sada V baleniu Shooters' Kit okuliarov Revision Sawfly R3 MaxWrap dostanete celú sadu rámu a troch skiel (číreho, dymového a kontrastného červeného). Okrem toho je súčasťou balenia aj obal z mikrovlákna, ktorým môžete okuliare čistiť, a ďalej prepravný obal. Okuliare sú kompatibilné aj s nosičom dioptrických skiel RX (ten je voliteľný a nie je súčasťou balenia). Ľahko vymeniteľné zorníky Sklá/zorníky sú ľahko vymeniteľné a vybrať si môžete z troch kusov, ktoré sú súčasťou balenia. Číre sklo ponúka maximálnu priepustnosť svetla v interiéroch alebo v noci. Dymové sklo redukuje extrémny jas v jasných svetelných podmienkach. Červené sklo potom zlepšuje rozlišovanie farieb a priestorové videnie a taktiež redukuje odlesky ako vo chvíli, keď je jasno, tak aj keď je zamračené. Benefity, o ktorých musíte vedieť: ochranné strelecké a taktické okuliare testovaná balistická ochrana 100% ochrana proti UV žiareniu ochrana proti poškriabaniu ochrana proti zahmlievaniu 3 sklá v balení (číre, dymové a kontrastné červené) kompaktný a ergonomický tvar kompatibilné so slúchadlami kompatibilné s náhlavnými komunikačnými zariadeniami kompatibilné s RX nosičom dioptrických skiel (nie je súčasťou balenia) obal z mikrovlákna + prepravný obal.
Ďalšie produkty od výrobcu Revision
Ďalšie produkty v kategórii Sady okuliarov