Okuliare Shadowstrike Deluxe Revision®, 3 sklá – Tan (Farba: Tan)
Krátky popis Exkluzívne produkt Okuliare Shadowstrike Deluxe Revision®, 3 sklá – Tan (Farba: Tan) od výrobca Revision u nás nájdete lacno za 140 €.
Revision
Okuliare Shadowstrike od spoločnosti Revision majú opticky presné sklá a chvália sa aj tým, že prevyšujú normy stanovené americkou armádou. Výmenu skiel zjednodušuje a urýchľuje nosný diel okuliarov a súčasťou je aj vrstva Ocumax, ktorá chráni pred zahmlením aj ďalšími nepríjemnosťami. Opticky presné sklá Okuliare Revision Shadowstrike sú vybavené opticky presnými zorníkmi z polykarbonátu, ktoré súčasne ponúkajú odolnosť voči nárazu. Balistická odolnosť okuliarov taktiež prevyšuje požiadavky stanovené normami, a to pre takticko-strelecké balistické okuliare aj taktické balistické okuliare. Ochrana pred UV žiarením Okuliare Shadowstrike sú vybavené povrchovou úpravou proti UV žiareniu, ktorá je odporúčaná najmä v miestach so zdrojmi ultrafialového žiarenia a na prácu vonku. Norma EN 166 zaručuje ochranu pred 100 % ultrafialového slnečného žiarenia, a to UVA, UVB aj UVC. Ochrana proti poškriabaniu aj zahmleniu Vďaka patentovanej vrstve Ocumax je povrch skiel okuliarov chránený pred poškriabaním aj zahmlením. Okuliare Shadowstrike tak takmer za akýchkoľvek okolností zaisťujú slušnú viditeľnosť. Vrstva Ocumax je navyše odolná proti širokému spektru chemikálií. Okuliare plnia normu EN 166, takže ich sklá neskresľujú, nezahmlievajú sa a navyše poskytujú nositeľovi plnú bočnú ochranu. Vysoká odolnosť Ako rám okuliarov, tak aj ich polykarbonátové sklá chránia zrak nositeľa aj v bojových podmienkach. Balistická ochrana skiel plní požiadavky vojenských noriem, konkrétne MIL-PRF-32432 (GL). Ochranné okuliare Revision Shadowstrike sú obľúbené ako medzi profesionálmi z radov ozbrojených zložiek, tak aj medzi laikmi, ktorí vyžadujú kvalitu a potrebujú vysokú úroveň ochrany. Celá sada V baleniu Deluxe okuliarov Revision Shadowstrike dostanete celú sadu rámu a troch skiel (číreho, dymového a kontrastného žltého). Okrem toho je súčasťou balenia aj obal z mikrovlákna, ktorým môžete okuliare čistiť, a ďalej prepravný obal. Ľahko vymeniteľné zorníky Sklá/zorníky sú ľahko vymeniteľné a vybrať si môžete z dvoch kusov, ktoré sú súčasťou balenia. Číre sklo ponúka maximálnu priepustnosť svetla v interiéroch alebo v noci. Dymové sklo redukuje extrémny jas v jasných svetelných podmienkach. A žlté sklo je potom vhodné do horších svetelných podmienok, kde zreteľnejšie vykresľuje obrysy rôznych objektov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: ochranné strelecké a taktické okuliare opticky presné zorníky z polykarbonátu testovaná balistická ochrana 100% ochrana proti UV žiareniu ochrana proti poškriabaniu ochrana proti zahmlievaniu 3 sklá v baleniu (číre, dymové a kontrastné žlté) kompaktný a ergonomický tvar obal z mikrovlákna + prepravný obal.
Ďalšie produkty od výrobcu Revision
Ďalšie produkty v kategórii Sady okuliarov