Krátky popis Dizajnový produkt OWB Walther PDP - vonkajšie puzdro na dva pištoľové dvojradové zásobníky bez SweatGuard RH Holsters® (Farba: Čierna, Typ uchycení: SpeedLoops) od výrobca RH Holsters® u nás nájdete v zľave za 59 €.
RH Holsters®
OWB Walther PDP - vonkajšie puzdro na dva pištoľové dvojradové zásobníky bez SweatGuard RH Holsters ® je vyrobené z odolného Kydexu hrúbky 2 mm, skvele sedí a ľahko sa čistí. Využijete ho ako pri tréningu, tak na súťažiach. Vyrobené z Kydexu hrúbky 2 mm Puzdro je vyrobené z odolného Kydexu. Ten má hrúbku 2 mm. Puzdro je lisované za vysokého tlaku a presnej teploty, čo vedie k vysokej presnosti – vďaka tomu puzdro skvele padne. Za zmienku stoja aj ostré detailné prelisy a oblé a hladké hrany, ktoré sú brúsené ručne. Rôzne spôsoby nosenia Veľkou výhodou sú aj rôzne spôsoby nosenia. Využiť možno klasické oceľové pútky, ktoré je nutné prevliecť opaskom. Treba však mať na pamäti, že opasok by mal byť ohybný a maximálne 7 mm hrubý. Ďalšou možnosťou sú rýchle nasadzovacie pútka (tzv. SpeedLoops), vďaka ktorým puzdro nasadíte na opasok bez nutnosti prevliekania. Aj v tomto prípade však treba mať opasok ohybný a maximálne 7 mm hrubý. Tretí z možných variantov sú tiež MOLLE matice clips. Úchyty majú aj nylonovú sponku, ktorá zaistí lepšiu fixáciu k opasku či veste. Jednoduché nastavenie sklonu Štandardný je sklon kolmo k zemi, teda 0°. Ak by ste ho však chceli zmeniť, stačí posunúť pútka smerom dole, prípadne ich obrátiť. Jednoduché čistenie Za zmienku stojí aj fakt, že puzdro sa ľahko čistí. Benefity, o ktorých musíte vedieť: využijete ho na strelnici, pri výcviku aj na súťažiach vhodné na skryté nosenie určené na dva pištoľové dvojradové zásobníky vyrobené z odolného Kydexu niekoľko možností uchytenia jednoduché čistenie.
Ďalšie produkty od výrobcu RH Holsters®
Ďalšie produkty v kategórii Puzdrá