Krátky popis Neodolateľný produkt OWB Walther PDP - vonkajšie puzdro na pištoľový dvojradový zásobník bez SweatGuard RH Holsters® (Farba: Čierna, Typ uchycení: Kovový prievlak) od výrobca RH Holsters® u nás nájdete najlacnejšie za 40 €.
RH Holsters®
OWB Walther PDP - vonkajšie puzdro na pištoľový dvojradový zásobník bez SweatGuard RH Holsters ® je vyrobené z kvalitného Kydexu, ľahko sa čistí a skvele sedí. Využijete ho na strelnicu, pri tréningu aj na súťažiach. Odolný materiál Puzdro je vyrobené z odolného Kydexu, ktorý má hrúbku 2 mm. Tieto puzdrá sú lisované za vysokého tlaku a presnej teploty a vďaka tomu skvele padnú. Toto puzdro má ostré detailné prelisy a oblé a hladké hrany, ktoré sú brúsené ručne. Jednoduché nastavenie sklonu Štandardný je sklon kolmo k zemi, teda 0°. Treba spomenúť, že tento sklon predstavuje najžiadanejší a tiež najodporúčanejší variant. Ak by ste ho však chceli zmeniť, stačí posunúť pútka smerom dole, prípadne ich obrátiť. Rôzne spôsoby nosenia Puzdro je možné nosiť hneď niekoľkými spôsobmi. Využiť môžete prevliekací pútok z ocele, ktoré sa prevliekajú opaskom. Ďalšou možnosťou sú rýchle nasadzovacie pútka (SpeedLoops), vďaka ktorým puzdro nasadíte rovno na opasok, bez nutnosti prevliekania. Treba však mať opasok trochu povolený a tiež ohybný. Tieto pútka pojmú maximálne 7mm opasok. Jednou z možných variantov sú tiež MOLLE matice clips. Jednoduché čistenie a dobrá dostupnosť Medzi ďalšie výhody tohto puzdra patrí ľahké čistenie. Benefity, o ktorých musíte vedieť: využijete ho na strelnicu, pri výcviku aj na súťažiach vhodné na skryté nosenie určené na pištoľový dvojradový zásobník vyrobené z odolného kydexu bez sweatguardu niekoľko možností uchytenia jednoduché čistenie.
Ďalšie produkty od výrobcu RH Holsters®
Ďalšie produkty v kategórii Puzdrá