Pánske boxerky Puno CityZen® – Sivá (Farba: Sivá, Veľkosť: XXL)
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Pánske boxerky Puno CityZen® – Sivá (Farba: Sivá, Veľkosť: XXL) od výrobca CityZen® u nás nájdete zľavnený za 24 €.
CityZen®
Spodná bielizeň je síce tým najmenej nápadným kúskom oblečenia, napriek tomu ale býva tým najdôležitejším. Predovšetkým pre váš pocit pohody. Preto česká firma CityZen prichádza na trh s pánskymi boxerkami Puno. Vďaka pružnému a pohodlnému materiálu z prémiovej bavlny a elastanu padnú ako uliate. Ploché švy a absencia ceduliek už aj tak výnimočný užívateľský komfort ešte zvyšujú. Komfort a diskrétnosť Pánske boxerky Puno absorbujú všetku vlhkosť na svojej vnútornej strane. Z vonkajšej strany tak zostávajú nedotknuté a bez nechcených stôp. Materiál boxeriek je rýchloschnúci, takže žiadny diskomfort nehrozí. Predná strana je navyše zdvojená. Antibakteriálna úprava Pri spodnej bielizni patrí medzi najdôležitejšie prvky kvalitný a zdraviu nezávadný materiál. Boxerky Puno sú ušité z tých najkvalitnejších materiálov a navyše majú špeciálnu antibakteriálnu úpravu. Táto úprava aktívne ničí baktérie, rýchlo odparuje telesnú vlhkosť a znižuje zápach. Dlhšie nohavice a širšia guma K najčastejším záporom pánskych boxeriek patrí pretáčanie gumy v páse a vyhrňovanie nohavíc pod nohavicami. Preto majú boxerky Puno CityZen dlhšie nohavičky, ktoré sa nevyhŕňajú, a v páse širšiu gumu. Myšlienka a poctivosť Česká firma CityZen je známa pre svoju jedinečnú cestu textilných inovácií. Meno si firma získala predovšetkým svojimi prelomovými tričkami, ktoré odolávajú vode, špine aj zápachu. Úplne právom si získala označenie Startup roku a stala sa na našom trhu inšpiráciou. CityZen si zakladá predovšetkým na originalite, kvalitných materiáloch, poctivom spracovaní a šetrnom prístupe k životnému prostrediu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: pružný a pohodlný materiál z prémiovej bavlny a elastanu bez akýchkoľvek škvŕn a stôp na prednej strane antibakteriálna úprava pohodlný a padnúci strih rýchloschnúce žiadny zápach rýchlo odparujú telesnú vlhkosť ploché švy a absencia ceduliek širšia guma pre väčšie pohodlie dlhšie nohavičky.
Ďalšie produkty od výrobcu CityZen®
Ďalšie produkty v kategórii Spodné prádlo