Krátky popis Unikátny produkt Pažba MOE® SL-K® Carbine Stock Mil-Spec Magpul® – Dark Earth (Farba: Dark Earth) od výrobca Magpul® u nás nájdete výhodne za 58 €.
Magpul®
Pre kompaktnejšie pušky k sebaobrane Pažba MOE ® SL-K ® Carbine Stock Mil-Spec od spoločnosti Magpul ® je nasadzovacia alternatívna pažba pre karabíny AR15/M4 Mil-Spec. Navrhnutá je špeciálne pre kompaktné zbrane určené na sebaobranu (PDW) alebo pre užívateľov požadujúcich malú a ľahkú pažbu. Kompaktnejší profil Táto pažba sa môže chváliť kratším a štíhlejším profilom (oproti originálu) či menšou gumovou botkou so zahnutou špičkou, ktorá umožňuje ľahšie nosenie na ramene. Súčasťou balenia je aj 1,25“ pútko s možnosťou integrácie voliteľného držiaka M-LOK ® QD Sling Mount pre tlačidlové čapy pre pútka QD. Obojstranná uvoľňovacia západka minimalizuje rachot na nástavci prijímača. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kratší a štíhlejší profil kvalitné a odolné spracovanie menšia gumová botka ľahké nosenie na ramene možnosť integrácie držiaka M-LOK ® QD obojstranná uvoľňovacia západka vyrobené v USA.
Ďalšie produkty od výrobcu Magpul®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane