Pevný suchý lieh ESBIT® tablety 16 x 5 g (Farba: Biela)
Krátky popis Vo zľave produkt Pevný suchý lieh ESBIT® tablety 16 x 5 g (Farba: Biela) od výrobca Esbit® u nás nájdete takmer zadarmo za 5 €.
Esbit®
Ak hľadáte spoľahlivý zdroj na založenie ohňa, ktorý si kladie malé nároky na skladovanie, nehrozí u neho samovznietenie a neiskrí, potom je pevný suchý lieh ESBIT ® jedinou voľbou! Grilovačka v ohrození S pevným suchým liehom nebudete mať problém začať s varením na otvorenom ohni, so zapálením táboráka alebo so zapálením dreveného uhlia pri grilovaní. Tableta horí zhruba 5 min. a nezostáva po nej popol - vo vašom jedle neucítite žiadny lieh! Hneď var! Podľa počiatočnej teploty a typu použitej nádoby je jedna 14g tableta schopná priviesť do varu 0,5 l vody za necelých 7 min. Benefity, o ktorých musíte vedieť: ľahký a skladný funguje aj vo vysokých nadmorských výškach funguje aj v teplotách pod bodom mrazu nevydáva žiadny viditeľný dym zapálite zapaľovačom alebo zápalkami pri správnom skladovaní vydrží aj niekoľko rokov jednoduchá manipulácia.
Ďalšie produkty od výrobcu Esbit®
Ďalšie produkty v kategórii Podpaľovače