Platforma so suchým zipsom na helmu FMA® – Čierna (Farba: Čierna)
Krátky popis Zľavnený produkt Platforma so suchým zipsom na helmu FMA® – Čierna (Farba: Čierna) od výrobca FMA u nás nájdete zľavnený za 24 €.
FMA
Táto platforma na prilbu FMA Agility Bridge vybavená vrstvou suchého zipsu je kompatibilná s taktickými prilbami. Bez ohľadu na to, či radi hráte airsoft alebo ste príslušníci military, môžete si vďaka tejto platforme upraviť svoju taktickú prilbu a pripevniť si na ňu rôzne nášivky, moral patche alebo identifikačné štítky. Pre všetky bežné taktické prilby Vďaka svojej univerzálnej veľkosti je platforma na prilbu FMA Agility Bridge kompatibilná s väčšinou bežných taktických prilieb. Vyrobená je z kvalitného a odolného nylonu, ktorý je nakombinovaný s plastickými súčiastkami. Vysoko kompatibilná Platforma na prilbu FMA Agility Bridge má univerzálnu zadnú časť, ktorá je kompatibilná so všetkými bežnými akumulátormi, respektíve protizávažiami. Priestor je tu aj pre batériu a k dispozícii sú aj výstupné otvory pre bežne používané káble a spínače batériových boxov NVG. Jednoduchá správa káblov Platforma je súčasne vybavená integrovaným káblom pre jednoduchšiu správu káblov. V strede sa potom nachádza tenká gumička novej generácie, na ktorú môžete pripnúť IR zábleskové svetlá, kamery a podobne. Jednoduchá inštalácia Táto platforma od značky FMA sa inštaluje skutočne ľahko. Na helme ju môžete mať už počas niekoľkých sekúnd. Platforma je vybavená patentovanou zadnou časťou a upevňovacím zariadením vo svojom strede. Funguje ako pevná upevňovacia platforma pre rôzne príslušenstvo alebo identifikačné štítky. Zadný krúžok na platforme je potom vhodný pre batérie AA a CR123 NVG. Benefity, o ktorých musíte vedieť: univerzálna upevňovacia platforma kompatibilná so všetkými bežnými protizávažiami a akumulátormi na úpravu taktickej prilby vyrobené z kvalitného a odolného nylonu (+ plastové časti) možnosť pripevnenia moral patchov alebo identifikačných štítkov patentovaná zadná časť a upevňovacie zariadenie v strede výstupné otvory pre bežne používané káble a spínače batériových boxov NVG tenká gumička na pripevnenie IR zábleskových svetiel, kamier a podobne jednoduchá správa káblov jednoduchá inštalácia zadný krúžok vhodný pre batérie AA a CR123 NVG.
Ďalšie produkty od výrobcu FMA
Ďalšie produkty v kategórii Helmy