Polokošeľa Perfomance 4-14 Factory® – Coyote (Farba: Coyote, Veľkosť: M)
Krátky popis Dizajnový produkt Polokošeľa Perfomance 4-14 Factory® – Coyote (Farba: Coyote, Veľkosť: M) od výrobca 4-14 Factory® u nás nájdete lacno za 51 €.
4-14 Factory®
Polokošeľa na golf a strelnicu Talianska spoločnosť 4-14 Factory uviedla na trh elegantnú polokošeľu Performance vyrobenú zo zmesi bavlny a syntetického materiálu, ktorá je ideálna na všestranné použitie. Vďaka priliehavému strihu polokošeľa ukazuje vypracované svaly. Rebrovaný golier s ochranou proti vyhrnutiu sa dá v prípade potreby vyhrnúť a chráni oblasť krku pred intenzívnym slnečným žiarením. V oblasti podpazušia je vložená perforovaná sieťovina na ľahší odvod potu. Performance: zamerané na výkon Polokošeľa s piké trupom pre maximálny výkon v každej situácii. Taktické vylepšenia posúvajú polokošeľu Performance od 4-14 Factory o úroveň vyššie. Na rukávoch sú našité dve praktické vrecká na suchý zips a pútka na pero. Na bokoch je elastická nylonová tkanina, ktorá chráni polokošeľu Performance pred odieraním pri nosení zbraní a zásobníkov na opasku. Elastická tkanina prirodzene zaisťuje voľnosť pohybu. Výhody, o ktorých by ste mali vedieť: zmes bavlny a syntetiky. pletené s pikovou väzbou elastická nylonová tkanina zabraňujúca treniu vetranie v podpazuší z perforovanej sieťoviny pletený golier s potným pásom a priehradkou na krk remienok na slnečné okuliare 2 vrecká na suchý zips na predlaktí s držiakom na pero bočné ochranné vložky pre nosiče zbraní zips YKK navrhnuté bývalými príslušníkmi talianskych špeciálnych jednotiek, ktorí vedia, čo potrebujete.
Ďalšie produkty od výrobcu 4-14 Factory®
Ďalšie produkty v kategórii Košele s krátkym rukávom