Krátky popis Zľavnený produkt Poťah na prilbu Team Wendy EXFIL Ballistic Agilite® – Ranger Green (Farba: Ranger Green, Veľkosť: M/L) od výrobca Agilite Gear® u nás nájdete najlacnejšie za 88 €.
Agilite Gear®
Hľadáte kvalitný poťah na prilbu? Tento poťah Team Wendy EXFIL Ballistic Agilite ® v sebe skrýva množstvo šikovných funkcií a perfektných vychytávok, ktoré oceníte. Jednoduchá inštalácia Univerzálny poťah na prilbu nainštalujete veľmi ľahko a jednoducho v priebehu niekoľkých sekúnd. Nemusíte sa obávať žiadneho pracného nasadzovania a odnímania. Vďaka poťahu máte istotu, že sa vaša prilba nepoškodí a nepoškriabe. Zároveň máte istotu, že poťah zostáva pevne na svojom mieste aj pri silnom náraze. Špičková správa všetkých funkcií S týmto poťahom máte všetko pod kontrolou. Medzi hlavné funkcie patrí ľavý a pravý kanál pre vedenie káblov a horná oblasť pre infračervené kamery, záznamové zariadenia alebo svetlá zasadené v polymérovom držiaku. Oceníte univerzálne držiaky na batérie, ktoré sú opatrené dômyselným krytom. Odnímateľné zadné púzdro Na zadnej strane poťahu je kryt, ktorý obsahuje odnímateľné vrecko, ktoré sa hodí pre všetky druhy batérií a má strategicky umiestnené výstupné otvory pre všetky vrecká. Benefity, o ktorých musíte vedieť: Vhodné pre všetky helmy Team Wendy Exfil Ballistic Vrátane: - Team Wendy Exfil Ballistic s Rails 2. 0 alebo 3. 0 - Team Wendy Exfil Ballistic SL s Rails 2. 0 alebo 3. 0 v zadnej časti univerzálne otvory pre batérie zadný kryt na ochranu batériových súprav výstupné otvory pre všetky bežné káble a spínače integrované kanály pre správu držania káblov pevná a kompaktná platforma jednoduchá a rýchla inštalácia v priebehu niekoľkých sekúnd.
Ďalšie produkty od výrobcu Agilite Gear®
Ďalšie produkty v kategórii Helmy