Puškárska sada kľúčov Master-Fit Real Avid® (Farba: Sivá)
Krátky popis Exkluzívne produkt Puškárska sada kľúčov Master-Fit Real Avid® (Farba: Sivá) od výrobca Real Avid® u nás nájdete po zľave za 220 €.
Real Avid®
Potrebujete nástroj, ktorý vám pomôže pri práci vo vašej „zbrojnici“? Táto sada vám poskytne kľúče pre najbežnejšie úpravy na zbraniach typu AR-15. Moderná puškarská sada Puškárska sada kľúčov Master-Fit Real Avid obsahuje 4 kľúče pre najbežnejšie matky na zbraniach typu A2/AR-15. Kľúče sú vyrobené z nerezovej ocele. Pre zvýšenú odolnosť sú navyše potiahnuté titánom, vďaka čomu sú kľúče odolnejšie a zároveň minimalizujú preklzovanie materiálu pri manipulácii. Univerzálna sada kľúčov Kľúče je možné nasadiť na račňu, ktorá je súčasťou balenia a umožňuje nastavenie krútiaceho momentu podľa vašich potrieb. Čo sa týka kľúčov, nájdete v balení kľúč na delta ring/barrel nut, kľúč na úsťové hlavne 3/4 a 5/8 a kľúč na castle nut. Všetky kľúče je možné upevniť na jednoduchý držiak, vďaka ktorému budete mať všetky kľúče na jednom mieste. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitné spracovanie nerezová oceľ titánová úprava 4 kľúče kľúč na delta ring / barel nut kľúč na úsťovky - 3/4" kľúč na usťovky - 5/8" kľúč na castle nut nastaviteľná račňa praktický držiak.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane