Puškohľad Razor HD LHT 4.5-22x 50 XLR-2 (MRAD) Vortex® (Farba: Čierna)
Krátky popis Vo zľave produkt Puškohľad Razor HD LHT 4.5-22x 50 XLR-2 (MRAD) Vortex® (Farba: Čierna) od výrobca Vortex Optics® u nás nájdete výhodne za 1720 €.
Vortex Optics®
Tento puškohľad Razor HD LHT so 4,5 (22×) zoomom od spoločnosti Vortex je dokonale prispôsobený pre lovcov a poľovníkov, a to hlavne vďaka tomu, že je určený na streľbu na dlhú vzdialenosť. Kríž s jednoduchým vynulovaním Zameriavanie cieľa prebieha prostredníctvom kríža s podsvieteným stredovým bodom v prvej fokálnej rovine, ktorý zároveň ponúka ľahké vynulovanie pomocou špeciálneho zerostop systému s názvom RevStop Zero System. Ľahký a robustný Napriek svojej nízkej hmotnosti oplýva tento puškohľad vysokou odolnosťou a je dosť robustný. Tubus s priemerom 30 mm je vyrobený z jediného kusu leteckého hliníka a prežije aj náročnejšie podmienky vrátane pádov na zem alebo spätného rázu silnejších puškových kalibrov. Chránené proti špine aj zahmleniu Apochromatické šošovky puškohľadu s korektným podaním farieb v celom spektre disponujú ochrannou vrstvou ArmorTek proti poškriabaniu a negatívnym dopadom prachu, vlhkosti a mastnoty. Telo puškohľadu je vyplnené argónom, ktorý zase zabraňuje zahmleniu šošoviek. Vy tak pri streľbe môžete mať vždy čistý a jasný výhľad. Tesnenie z „o“ krúžkov zase bráni vstupu nečistôt dovnútra. Neznateľné trenie alebo vôľa Trenie a vôľa pri nastavovaní puškohľadu sú úplne neviditeľné aj vďaka tomu, že závity komínov majú toleranciu pri výrobe menej ako 2 tisíciny milimetra (2 mikróny). Komín pre eleváciu je navyše možné uzamknúť, a tak nedôjde k samovoľnej zmene nastavenia. Benefity, o ktorých musíte vedieť: ľahký a odolný puškohľad predovšetkým pre lovcov a poľovníkov pre streľbu na dlhú vzdialenosť zoom 4,5 (22×) zerostop systém RevStop 30mm tubus z jedného kusu leteckého hliníka podsvietený stredový bod kríža kríž v prvej fokálnej rovine ArmorTek – ochrana šošoviek pred poškriabaním a nečistotami plnené argónom chránené tesnením z „o“ krúžkov možnosť uzamknutia komínčeka pre eleváciu komíny s toleranciou pri výrobe pod dva mikróny.
Ďalšie produkty od výrobcu Vortex Optics®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane