Puzdro na NVG Batérie / závažia Agilite® – Čierna (Farba: Čierna)
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Puzdro na NVG Batérie / závažia Agilite® – Čierna (Farba: Čierna) od výrobca Agilite Gear® u nás nájdete zľavnený za 28 €.
Agilite Gear®
Puzdro Agilite na NVG Batérie / závažie je nepostrádateľný doplnok pre majiteľov bojových heliem. Poskytuje stabilné uloženie pre batérie nočného videnia aj ďalšie príslušenstvo. Spoľahlivé uloženie Univerzálne odnímateľné puzdro Agilite je vhodné na uloženie bežných akumulátorov pre NVG a protizávažie. Má strategicky umiestnené výstupné otvory pre káble a odkladací priestor pre káble komunikačného PTT, pokiaľ sa nepoužívajú. Ochrana a kompatibilita Polotuhá vonkajšia časť puzdra poskytuje príslušenstvu dodatočnú ochranu proti nárazu. V centrálnej časti nájdete plochu pre identifikačné nášivky. Puzdro sa bezproblémovo integruje s krytmi heliem OPS-CORE FAST Bump a Carbon HIGH CUT HELMET. Rýchla inštalácia Hoci je puzdro na helme pevne uchytené, je možné ho nasadiť aj zložiť približne za 60 sekúnd. Po stranách nájdete navyše vonkajšie elastické pútka na uloženie AA batérií alebo CR123. Benefity, o ktorých musíte vedieť: pre batérie NVG a protizávažie jednoduchá inštalácia na poťah prilieb kompatibilné s OPS-CORE FAST Bump / Carbon High Cut velcro ID plocha pre nášivku otvory na vedenie káblov priestor na uloženie káblov PTT pružné pútka pre batérie AA alebo CR123 jednoduchá inštalácia na helmu vyrobené v Izraeli.
Ďalšie produkty od výrobcu Agilite Gear®
Ďalšie produkty v kategórii Helmy