Puzdro na protizávažie na helmu FMA® – Coyote (Farba: Coyote)
Krátky popis Vo zľave produkt Puzdro na protizávažie na helmu FMA® – Coyote (Farba: Coyote) od výrobca FMA u nás nájdete po zľave za 13 €.
FMA
Ak máte vojenskú prilbu na jednej strane vybavenú nejakým príslušenstvom navyše, potom je vhodné umiestniť na druhú stranu nejaké protizávažie. Vďaka tomu vám helma nebude v akcii kĺzať na jednu stranu a bude správne vyvážená - presne taká, aká má v ostrej operácii byť. Päť kusov závažia Súčasťou balenia puzdra na protizávažie FMA je celkom päť kusov závažia. Maximálna hmotnosť puzdra so všetkými závažiami je 0,3 kg, pričom túto hmotnosť možno samozrejme podľa potreby redukovať. Do každého z vnútorných elastických pútok puzdra je možné podľa potreby umiestniť jedno alebo dve závažia. Jedno závažie je možné doplniť ďalším vybavením, ako sú batérie a ďalšie. Na zadnú stranu prilby Puzdro na protizávažie FMA sa montuje na zadnú stranu prilby pomocou kotiev prispôsobených už predvŕtaným dieram na helme, a to pomocou dlhších balistických skrutiek – tie sú súčasťou balenia. Kotvy zostávajú prichytené k helme, zatiaľ čo celú sadu protizávaží z nich možno ľahko zložiť. Kompatibilné s ARC Puzdro na protizávažie FMA je možné skombinovať s akoukoľvek helmou, ktorá je vybavená ARC montážnymi lištami. Zadná strana puzdra na protizávažie je súčasne vybavená plochou so suchým zipsom, ktorá uľahčuje nájdenie presnej pozície pre upevnenie na helmách radu FMA FAST. Ďalšie vybavenie Súprava na protizávažie FMA je ďalej vybavená okienkom na chemické svetlo a nášivkou so suchým zipsom na tzv. Glint Tape, čo je páska, vďaka ktorej ste schopní identifikovať a rozlíšiť spolubojovníka od nepriateľa. Na vyváženie prilby Protizávažia sú skvelým spôsobom, ako vyvážiť helmu napríklad pri nasadení okuliarov na nočné videnie. Zvyšujú pohodlie pri dlhšom nosení prilby a bránia jej padaniu na nos kvôli hmotnosti súpravy nočného videnia. Systém protizávažia od FMA je nízkoprofilový s bezpečným dizajnom práve vďaka vyššie uvedenému riešeniu pripevnenia na prilbu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: sada protizávaží na taktickú prilbu pre správne vyváženú prilbu päť kusov závažia päť elastických pútok, každé pre jedno až dve závažia možnosť prispôsobenia hmotnosti montáž na zadnú stranu prilby montáž pomocou kotiev plus voliteľne suchého zipsu (pre prilby FMA FAST) nízkoprofilové prevedenie súčasťou balenia dlhé balistické skrutky kompatibilné s ARC montážnymi lištami okienko na chemické svetlo nášivka na Glint Tape pre rozlíšenie spolubojovníka napríklad pre kombináciu so sadou na nočné videnie.
Ďalšie produkty od výrobcu FMA
Ďalšie produkty v kategórii Helmy