Puzdro OG Ammo Otte Gear® (Farba: Multicam®)
Krátky popis Exkluzívne produkt Puzdro OG Ammo Otte Gear® (Farba: Multicam®) od výrobca Otte Gear® u nás nájdete takmer zadarmo za 96 €.
Otte Gear®
Puzdro OG Ammo od spoločnosti Otte Gear je minimalistické riešenie otázky, ako účelne prepraviť, ochrániť a izolovať vaše zásobníky či iné citlivé vybavenie. Odolný materiál Cordura Advanced Puzdro OG je vyrobené z unikátneho materiálu Cordura Advanced Fabric. Vďaka tomu je odolnejší voči extrémnym podmienkam aj oderu. Tento funkčný materiál prešiel prísnym testovaním v tých najnáročnejších podmienkach; len tak môže byť zaistená tá najvyššia kvalita v dlhodobom horizonte. Vnútorné polstrovanie Už žiadny hluk a rinčanie. Vnútorné polstrovanie vstrekovanou penou zaistí dokonalú izoláciu a ochranu. Vaša misia s naloženými zásobníkmi AR tak prebehne úplne ticho a nepozorovane. Benefity, o ktorých musíte vedieť: unikátny materiál Cordura Advanced Fabric vnútorné polstrovanie prakticky žiadny hluk ľahká preprava.
Ďalšie produkty od výrobcu Otte Gear®
Ďalšie produkty v kategórii Puzdrá