Puzdro V73 360° na teleskopický obušok NexTorch® (Farba: Čierna)
Krátky popis Vo zľave produkt Puzdro V73 360° na teleskopický obušok NexTorch® (Farba: Čierna) od výrobca NexTorch® u nás nájdete výhodne za 27 €.
NexTorch®
EAN 6945064203582
Puzdro V73 360° na teleskopický obušok NexTorch ® : otočné uzamykateľné puzdro na teleskopický obušok a svietidlo vybavené držiakom na opasok. Spoľahlivý zámok puzdra Puzdro je vybavené spoľahlivým zámkom proti nežiaducemu odcudzeniu a strate. Vždy po ruke Puzdro na teleskopický obušok je možné otáčať o 360° a zafixovať v 16 polohách. Obušok tak budete mať vždy po ruke podľa toho, aké je vám to pohodlné. Molle kompatibilné Puzdro je molle kompatibilné a je možné ho pripevniť na opasky do šírky 5,5 cm. Inovatívny držiak zabraňuje nežiaducemu pohybu puzdra po opasku. Zároveň tlmí hluk pri nosení. Benefity, o ktorých musíte vedieť: puzdro na obušok je možné ho použiť ako puzdro na svietidlo spoľahlivý zámok puzdrom je možné otáčať o 360° a zafixovať v 16 polohách Molle kompatibilné inovatívny držiak zabraňuje nežiaducemu pohybu pri chôdzi a tlmí hluk.
Ďalšie produkty od výrobcu NexTorch®
Ďalšie produkty v kategórii Puzdrá