Šiltovka Off Duty Clawgear® – Multicam® Tropic (Farba: Multicam® Tropic)
Krátky popis Exkluzívne produkt Šiltovka Off Duty Clawgear® – Multicam® Tropic (Farba: Multicam® Tropic) od výrobca Clawgear® u nás nájdete zľavnený za 33 €.
Clawgear®
Šiltovka Clawgear Off Duty skvele doplní váš štýl. Kontrastná výšivka na prednej strane dodáva tomuto modelu jedinečnú originalitu. Off Duty sa príjemne nosí, dokonale padne a vďaka sieťovine je veľmi priedušná. Obľúbený maskovací vzor So šiltovkou Clawgear Off Duty získate ideálny doplnok na každodenné nosenie. Či už sa vydáte na strelnicu alebo do mesta, budete spokojní. Osvedčená kvalita Flexfit v „retro trucker štýle“ kombinuje stále obľúbenejší vzor Multicam s jeho derivátmi. Dostojí tým najnáročnejším požiadavkám Rakúska spoločnosť Clawgear patrí medzi tradičných výrobcov vojenskej výstroje a vybavenia. Jej taktické oblečenie a vybavenie patrí kvalitatívne k tomu najlepšiemu, čo dokáže európsky trh v danom segmente ponúknuť. Vďaka inovatívnym technológiám a precíznemu spracovaniu plnia výrobky Clawgear požiadavky profesionálnych užívateľov a uniformy Clawgear sú jedny z najžiadanejších na medzinárodnom trhu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: veľmi priedušná skvele padnúci strih obľúbený Multicam vzor.
Ďalšie produkty od výrobcu Clawgear®
Ďalšie produkty v kategórii Šiltovky