Šiltovka Snapback Woven American Gatorz® – Čierna (Farba: Čierna)
Krátky popis Unikátny produkt Šiltovka Snapback Woven American Gatorz® – Čierna (Farba: Čierna) od výrobca Gatorz® Eyewear u nás nájdete najlacnejšie za 36 €.
Gatorz® Eyewear
Pokiaľ hľadáte štýlovú a súčasne funkčnú šiltovku ako ochranu proti slnku, potom už ďalej hľadať nemusíte. Šiltovka Snapback Woven Hat od značky Gatorz sa pohodlne nosí, je priedušná a drží sa klasického strihu. Štylizovaná americká vlajka Na prednej strane šiltovky sa nachádza nášivka štylizovanej vlajky Spojených štátov, ktorá namiesto hviezdičiek zahŕňa logo výrobcu. Predná strana šiltovky je pevná a nachádzajú sa na nej dva prieduchy. Šilt je nadštandardne naosemkrát prešívaný. Univerzálna veľkosť Vďaka nastaviteľnému pásiku v zadnej časti šiltovky je veľkosť univerzálna. Sieťka na cca 2/3 plochy čiapky umožňuje nosenie aj v letných horúčavách, pretože zaisťuje optimálne prúdenie vzduchu a je veľmi priedušná – to všetko pri zachovaní funkcie ochrany proti slnku. Dizajnová šiltovka sa navyše dobre nosí so slnečnými a ochrannými okuliarmi značky Gatorz. Benefity, o ktorých musíte vedieť: šiltovka s klasickým strihom kvalitné prevedenie nastaviteľný opasok priedušná sieťka na nosenie v horúcom lete pevný predný panel s prieduchmi nadštandardne naosemkrát prešívaný šilt vpredu nášivka štylizovanej vlajky USA s logom výrobcu kompatibilná so slnečnými a ochrannými okuliarmi Gatorz.
Ďalšie produkty od výrobcu Gatorz® Eyewear
Ďalšie produkty v kategórii Šiltovky