Skladacia umývacia nádoba Mil-Tec®, 10 l (Farba: Zelená)
Krátky popis Neodolateľný produkt Skladacia umývacia nádoba Mil-Tec®, 10 l (Farba: Zelená) od výrobca Mil-Tec® (Sturm Handels) u nás nájdete v akcii za 12 €.
Mil-Tec® (Sturm Handels)
Základom disciplíny a zachovania zdravého rozumu na cestách prírodou alebo pri pobyte v kempe je dodržiavať rituály, ktoré bežne dodržiavate aj doma, a udržiavanie poriadku okolo seba. Jedným z takých rituálov môže byť aj umývanie riadu. Lenže klasické vybavenie na tieto účely býva príliš ťažké a objemné… Po umytí poskladajte Hodiť sa vám tak môže ľahká, skladacia umývacia nádoba od nemeckej spoločnosti Mil-Tec, ktorú po použití jednoducho poskladáte a zbalíte napríklad do batohu. Na tom už tak nemusíte mať zavesenú ťažkú kotlinu a súčasne nemusíte vymýšľať žiadne špeciálne, neefektívne postupy na umývanie riadu v prírode. Vyrobené z odolných materiálov Skladacia umývacia nádoba Mil-Tec je vyrobená z odolného nylonu, potiahnutého polyuretánom. Voda zvnútra vám nepretečie a po jej vyliatí pomaly ani nespoznáte, že nesiete nejakú záťaž navyše. Súčasťou dodávky je aj obal, ktorý je vyrobený zo 100% nylonu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: odolná a vysoko prenosná nádoba na umývanie riadu po použití jednoducho zbalíte do priloženého obalu vyrobené z odolného nylonu (nádoba potiahnutá polyuretánom) praktické, jednoduché a rýchle riešenie umývania riadu na cestách pre výlety do voľnej prírody aj pobyty v kempe.
Ďalšie produkty od výrobcu Mil-Tec® (Sturm Handels)
Ďalšie produkty v kategórii Riad