Sklopná muška MBUS Pro® Magpul® (Farba: Čierna)
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Sklopná muška MBUS Pro® Magpul® (Farba: Čierna) od výrobca Magpul® u nás nájdete v zľave za 112 €.
Magpul®
Kvalitná a cenovo dostupná sklopná muška od amerického výrobcu Magpul vám poslúži ako skvelé záložné/núdzové riešenie predných mieridiel pre vašu zbraň. Praktická sklopná muška Sklopná muška MBUS Pro ® Magpul príde vhod všetkým, ktorí chcú mať záložnú mušku pre prípad, že by primárne mieridlá/kolimátor zlyhali. Muška je veľmi praktická vďaka kompatibilite s najbežnejším Picatinny 1913 rail systémom. Muška je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je určená primárne pre zbrane rady M4 a AR15. Praktický dizajn Eleváciu mušky je možné jednoducho nastaviť pomocou otočného stavidla. Sklopenie a vztýčenie mieridiel je veľmi jednoduché a rýchle. Využiť môžete dva spôsoby vztýčenia - rýchly pomocou postranných tlačidiel alebo pomalší, ale tichý (bez cvaknutia) pomocou stlačenia ovládača západky na hornej časti. Praktická, spoľahlivá a odolná záložná muška do každej situácie. Benefity, o ktorých musíte vedieť: odolné materiály nerezová oceľ nastaviteľná elevácia ľahké vyklopenie/zaklopenie Picatinny 1913 rail.
Ďalšie produkty od výrobcu Magpul®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane