Krátky popis Dizajnový produkt Slnečné okuliare Wraptor Polarized Gatorz® – Smoke Polarized, Cerakote OD Green (Farba: Cerakote OD Green, Šošovky: Smoke Polarized) od výrobca Gatorz® Eyewear u nás nájdete lacno za 232 €.
Gatorz® Eyewear
EAN 8412351012366
Moderné športové okuliare Slnečné okuliare Wraptor Polarized Gatorz ® sú odolné a veľmi pohodlné okuliare strednej veľkosti. Práve vďaka menším rozmerom rámu sú hojne vyhľadávané u bežcov a cyklistov. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú perfektne padnúce a pohodlné okuliare menších rozmerov. Odolné materiály Veľkou výhodou je nízka hmotnosť okuliarov, ktorá zaručuje maximálny komfort aj pri celodennom nosení. Okuliare sú vyrobené z odolných materiálo v , vďaka čomu ponúkajú perfektnú kombináciu funkčnosti a štýlového vzhľadu. Rám je vyrobený z odolného leteckého hliník a. Polarizované sklá Polarizované šošovky okuliarov Wraptor obsahujú špeciálny filter , ktorý blokuje svetlo prenikajúce k očiam v horizontálnom smere. Cez šošovky sa tak dostane iba vertikálne svetlo, ktoré zaisťuje čistý obraz a jasné farby. Polarizované sklá tak znižujú námahu očí, zaisťujú ostrejšie videni e a redukujú nežiaduce svetelné odrazy. Individuálne úpravy Rám a nosový diel je možné nastaviť presne podľa vašich potrieb. Nosový diel je vyrobený z flexibilných materiálov , ktoré umožňujú jednoduché a veľmi rýchle úpravy tvaru nosníka. Vďaka konštrukcii z leteckého hliníka nie je problém ich mierne "ohnúť" a upraviť tiež tvar samotného rámu. Máte tak istotu, že vám okuliare perfektne padnú. Sklá sú odolné proti rozbitiu pri páde. Vďaka úzkym nožičkám v oblasti uší možno okuliare pohodlne nosiť pod helmou alebo v kombinácii s ochranou sluchu.
Ďalšie produkty od výrobcu Gatorz® Eyewear
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare