Krátky popis Dizajnový produkt Strelecké okuliare Wiley X® Saber Advanced, súprava – Čierna (Farba: Čierna, Šošovky: Číre + Dymovo sivé) od výrobca Wiley X® u nás nájdete výhodne za 72 €.
Wiley X®
Sportovní a střelecké brýle Wiley X Saber Advanced to je přizpůsobivost za všech okolností , použít je lze v libovolné situaci. Nejrůznějším světelným podmínkám se přizpůsobí díky jednoduché a rychlé výměně čoček - na výběr je z pěti zabarvení, jež je možné dokoupit a zkombinovat s brýlemi. Podle náročnosti aktivity se zase rozhodneme, zda brýle upevnit klasicky pomocí teleskopických stranic , nebo pomocí nacvakávacího elastického pásku. Vytvarování brýlí Wiley X Saber Advanced  ve tvaru písmene U poskytuje komfort a ochranu i při rychlých pohybech. Speciálně navržený nosní můstek se přizpůsobí každé velikosti a tvaru nosu. Brýle dodávají vynikající odolnost , na kterou jsou úspěšně testovány a certifikovány Americkým národním standardizačním institutem ANSI  a splňují i další normy a standardy. Brýle jsou dodávány v sadě se dvěma čočkami. Kouřově šedé čočky vykazují extrémní odolnost, nabízejí světelnou propustnost 12 % až 14 % v  závislosti na typu rámečku a odfiltrují 100 % UV záření. Snižují až eliminují oslňující světelné odlesky a nezkreslují barvy. Proto jsou optimální za jasných až oslňujících světelných podmínek. Kouřové čočky jsou vhodné na pláž a prakticky pro jakékoli outdoorové aktivity. Oranžové čočky light rust dokáže odfiltrovat většinu modré složky světla, jenž je hlavním důvodem oslnění či špatného vidění v difuzním světle. Velmi znatelně zvyšují kontrast ve středních a špatných světelných podmínkách. Nabízejí velkou světelnou propustnost 60 % a ideální jsou pro cyklisty , na zimní sporty (odlesky od sněhu) a pro lovce nebo myslivce. Vyměnitelné čočky lze dokoupit (čiré, kouřově šedé a oranžové / light rust), jednoduše měnit a přizpůsobovat se tak různým světelným podmínkám. Čočky kouřově šedé oranžové - light rust Materiál nylon Součástí dodávky stranice 2x čočky nosní můstek elastická náhlavní páska čistící hadřík z mikrovlákna přepravní obal na zip krabička návod   Benefity, o ktorých musíte vedieť: ochranné brýle matně černý rámeček nízko-profilové teleskopické stranice kompatibilní nvg ( n ight v ision g oggle = brýle pro noční vidění) pěnové těsnění na čele - na vnitřní straně rámečku 100% ochrana UVA / UVB polykarbonátové čočky obroučky z nylonových vláken Triloid ™ normy a standardy ANSI Z87. 1-2010 high velocity impact test - test odolnosti proti střelám.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Sady okuliarov