Strelecký terč 3D Real Target® – Biela (Farba: Biela)
Krátky popis Exkluzívne produkt Strelecký terč 3D Real Target® – Biela (Farba: Biela) od výrobca Real Target® u nás nájdete v akcii za 640 €
Real Target®
Základom terča je veľmi špecifický materiál , ktorý ponúka veľmi vysokú odolnosť a pevnosť v ťahu, a tak terči dodáva veľmi dlhú životnosť. Terče sú testované v zahraničí pri stálych teplotách od 40 °C do 60 °C bez zmeny materiálu. Materiál vykazuje výbornú stálosť a nemení svoju konzistenciu. Real Target - skrátka reálny vzhľad terča 3D terč je navrhnutý tak, aby priblížil streľbu na reálne ciele a zlepšil kvalitu streleckého výcviku. Disponuje totiž realistickým vzhľadom dospelého muža - telo, hrudník, brucho, ramená, krk a hlava. Je určený pre ozbrojené zložky aj pre celú škálu využitia v streleckej príprave. Ako terč funguje Strely prechádzajú cez terč a zanechávajú po sebe stopu (otlak strely na materiáli - vstupný výstrel, výstupný výstrel a strelný kanálik - viditeľný len pri čírej variante). 3D terč je vyrobený z materiálu, ktorý sa po vstupe a následnom výstupe strely ihneď zatiahne. Úbytok materiálu pri výstupe strely závisí od počtu výstrelov v jednom mieste. Na terč je možné strieľať z ľubovoľného uhla. Terč je vďaka svojej hmotnosti a materiálu ideálny pre nácvik obrannej streľby na krátke vzdialenosti s možnosťou využitia úderov zbraní aj bez nej. Stojan pre terč je predávaný samostatne. Dosť toho vydrží Odhad odolnosti terča je cez 50 000 striel. Strela SLUG z brokovej zbrane zanechá väčšiu vstupnú stopu (2 mm) ako strela kalibru 223 (1 mm). U brokových zbraní, ktoré používajú ľahké broky, zostávajú strely v terči. Strely kalibru 223 (5,56 x 45) majú tendenciu viac deformovať zadnú stranu terča - jedná sa o efekt ľahkej rotujúcej strely. Žiadna strela z testovaného množstva nezdeformovala terč z prednej strany tak, že by v ňom boli viditeľné otvory. Ponúkané varianty V predaji je verzia Alpha - terč bez panvy a bez ruky. Biela varianta má čierny základ a biely nástrek, druhá ponúkaná varianta je číra a nájde svoje uplatnenie predovšetkým pre kriminalistiku ako balistický gel. Špeciálny nástrek V bielej variante je terč z prednej strany nastriekaný špeciálnou bielou farbou , ktorá slúži zároveň ako ochrana proti slnečnému žiareniu a poveternostným vplyvom. Pri zásahu strelou sa odlúpne vrchná farba nástreku (biela), vyhodnotí sa zásah a miesto je znovu prestriekané rovnakou farbou. Takto sa pokračuje dovtedy, kým nie je terč úplne zdeformovaný.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Target®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane