Krátky popis Neodolateľný produkt Súprava krytiek Momentary Switch Kit Manta Defense® – Olive Drab (Farba: Olive Drab) od výrobca Manta Defense® u nás nájdete najlacnejšie za 38 €.
Manta Defense®
EAN 6705416665488
Sada krytiek Momentary Switch Kit umožní inštalovať tlakový spínač behom chvíľky s využitím technológie Manta Micro Pocket. Už žiadne duct tape, gumičky alebo eská pásky. Jednoducho vložte tlakový spínač do Micro Pocket a nacvaknite panel na Picatinny lištu. Konštrukcia držiaka uchytí spínač kdekoľvek na Picatinny lište. Revolučné riešenie Sada krytiek Manta Momentary Switch Kit sa dodáva s jedným držiakom tlakového spínača Micro Pocket a dvoma Krytkami Wire Clips pre správu káblov. Držiak spínača Micro Pocket umožní ľahké zasunutie väčšiny tlakových spínačov a zároveň ich chráni pred teplom a vonkajším poškodením. Krytky Cross Clip poskytujú revolučný spôsob vedenia káblov. Chránia vedenie káblov pred zaseknutím o výstroj a vonkajším poškodením. Odolá extrémnym teplotám, chemikáliám aj oderu Súprava krytiek Momentary Switch od Manta Defense je ako všetky produkty tejto firmy vyrobená z revolučných materiálov, ktoré odolajú extrémnym teplotám, chemikáliám a oderu. Prevedenie a materiál klipu miernia aj prudšie nárazy. Splní aj tie najnáročnejšie požiadavky Manta Defense predstavuje revolúciu pre užívateľské vlastnosti strelných zbraní a svojimi prelomovými technológiami otvára svetu strelectva nové možnosti. Zbraňové príslušenstvo Manta Defense je normou pre profesionálne armády aj námornú pechotu Spojených štátov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: spoľahlivo udrží káble kdekoľvek na lište Picatinny umožňuje viesť káble rovnobežne alebo kolmo k hlavni maximálne rýchla a jednoduchá inštalácia materiál odolá extrémnym teplotám, oderu aj nárazom.
Ďalšie produkty od výrobcu Manta Defense®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane