Taktická puškárska sada AR15 Real Avid® (Farba: Coyote)
Krátky popis Neodolateľný produkt Taktická puškárska sada AR15 Real Avid® (Farba: Coyote) od výrobca Real Avid® u nás nájdete zľavnený za 310 €.
Real Avid®
Vyrážate do terénu a chcete mať všetky nástroje potrebné na údržbu a úpravy na vašej zbrani pri sebe? Tak práve pre vás je tu taktická puškárska súprava z produkcie Real Avid. Taktická čistiaca sada Taktická puškárska súprava AR15 Real Avid obsahuje všetko, čo by sa vám mohlo hodiť pri úpravách a údržbe vašej zbrane mimo vašu domácu dielnu. Celá sada je uložená v praktickej taške, vďaka ktorej máte všetky potrebné nástroje na jednom mieste. Kvalitné produkty V taške nájdete hneď niekoľko produktov, ktoré vám pomôžu pri údržbe a čistení vašej zbrane. Súprava obsahuje Gun Boss čistiacu šnúru, držiak loweru Smart-Fit Vise Block, manuál s tipmi na čistenie a návodom na rozborku zbraní typu AR-15, praktickú protišmykovú podložku s úložným priestorom Smart Mat, AR15 Pivot Lock, tyč na čistenie komory Chamber Boss, vodič tyče Smart Lock Bore Guide a praktický multitool Gun Tool Amp. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitné spracovanie praktická taška Gun Boss čistiaca šnúra držiak loweru Smart-Fit Vise Block manuál s tipmi na čistenie protišmyková podložka Smart Mat Pivot Lock tyč na čistenie komory Chamber Boss vodič tyče Smart Lock Bore Guide multitool Gun Tool Amp.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane